KURT YARA ALDIĞINDA BİLE TESLİM ALINAMAZ

-KURDUN YARA ALDIĞINDA BİLE TESLİM ALINMADIĞINA TARİH BİR KEZ DAHA ŞAHİT OLACAKTIR!-

Dün Milliyetçi-Ülkücü hareketin kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş'in maruz kaldığı tasfiye girişimlerinin bugünde MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli için devreye sokulduğuna şahit oluyoruz.

Bunu gerçekleştirmek için ise "Bahçeli ile olmuyor" söylemi hafızalarda yer edinmek isteniyor. Meselenin Bahçeli değil, Milliyetçi-Ülkücü hareketin bizzat kendisinin olduğunu nedense görmek istemiyoruz.

İyi de gerçekler bu kadar aşikâr bir biçimde ortadayken Lider Devlet Bahçeli'yle uğraşmanın asıl nedeni, ABD ile görüşme isteklerini kabul etmemesi mi? Ülkücü olması mı? İlle de vatanım demesi mi? İleri görüşlülüğü mü? Olayların sonucunu tahmin etmesindeki doğruluk mu? Başbuğun yanında yetişmesi onun ayak izlerinin üzerinde gidiyor olması mı?

Bana sorarsanız feleğin çemberinden geçmiş ülkücüler için bu kadar sadece bir mahkeme kararıdır. Tabutluklarda eğilmemiş bir hareketin mensupları için ifade edebileceği tek şey budur.

Yeter artık Vicdan, akıl sahipleri sizde var ise onları kullanıp olayları değerlendirin. Ondan sonra kararınızı herkese açıklayın.

Tarih, mahkeme kararları doğrultusunda lider çıkarmaz ve bunun da örneğine rastlanmamıştır.

Vatan için, ülke için birlik olmamız gerektiğini idrak edin, anlayın, anlayın!

Milliyetçi-ülkücü hareketin saflarını bozmaya çalışıp, değerlerini yozlaştırmaya çalışanlar mahkeme zabıtlarının tarih sayfalarındaki taşeronları olmaktan kurtulamayacaklardır.

Bu vesileyle kurdun yara aldığında bile teslim alınmadığına tarih bir kez daha şahit olacaktır!

11-buyuk-kurultay.jpg

Zakir TOKDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.