CHP DE KOLTUK ŞAVAŞLARI BAŞLADI

Kemal Kılıçdaroğlu 'na her gittiği meydanda haddini bildiriyor, Kılıçdaroğlu 'unda utanacak yüz yok ki, yalanlara devam ediyor...

Şu kahrolası CHP kafasına inat, 55 milyon seçmenin tümü EVET demesi gerekir...CHP iyice kudurdu...

CHP'li vekil bir de hekimmiş, adamdaki kafaya bak, milli iradeyi Yunun kabul eden bir küstah. Senin aldığın vekil maaşı zehir katran olsun!.

CHP'li vekilin bir kuyruk acısı olmalı, millete bu kadar kin kustuğuna göre.CHP içinde bu tip vekiller oldukça fazla,millete kin kusuyorlar!

CHP'li vekiller ne işe yarıyorlar, maaş alıp, sadece millete küfrediyorlar, aldığınız maaş gözünüze dizinize dursun,haram olsun,zehir olsun!

CHP'nın koltuk yapışkanı, tek adamı Kemal Kılıçdaroğlu , daha şimdiden koltukta kalmak için kılıf hazırladı bile...

Yüzde 40-42 hayır çıkınca, Kemal Kılıçdaroğlu çıkar dek ki, "CHP'nin yüzde 23'lük oy oranını yüzde 42-43'e çıkardım" der mi der! Adam o kadar yüzsüz ki...


Kemal Kılıçdaroğlu ve hayırcı koro, 16 Nisan'da yine mosmor olacaksınız, şimdiden kılıf hazırladığınızdan belli, yine oy çaldılar, hile yaptılar deyecekler!

CHP sözcüleri sokak siyaseti yapıyorlar.EVET diyen vatandaşların üzerine yürüyüp mahalle kabadayılığına soyunuyorlar,çirkef tutum izliyorlar

CHP Politbüro üyesi Gürsel Tekin, kendine karşı çıkan vatandaşa baş kabadayılık yapıyor. "Senin ağzını yırtarım" diyecek kadar da küstah..

CHP bir taraftan milleti tehdit ederken, diğer yanda da münafıklık edip mütedeyyin tabanı kandırmak için dil döküyor, millet yer mi?..

Hayır filan umurlarında değil, CHP'de koltuk derdine düştüler, Baykal, Muharrem, Feyzioğlu, Banka zengini CHP koltuğu peşine düştüler...

Bu zatlar, CHP'yi Ali Baba'nın çiftliği gibi tepe tepe kullanıyorlar, sorumluluk yok, hizmet yok, ye iç yat, millete kin kus, küfret yeter!

CHP'nin kullandığı nefret dilinin haçlı Batı 'dan, FETÖ'den, PKK'dan, DEAŞ'tan,DHKP-C'den bir farkı var mı? FETÖ bunları kasetle esir almış!

Allah'ım! 16 Nisan'da Milleti EVET zaferiyle sevindir, kahpe Bizans torunlarını hüsrana uğrat..Sinsi emellerini kursaklarında bırak!..

MHP'den, Ak Parti'den kovulan ne kadar koltuk düşkünü "atık" varsa hepsi, şimdi de Perinçekgillerin kuyruğuna takılmışlar...

Bir başka müstemleke kafalı CHP'li vekil de, EVET çıkarsa, EVET'çileri denize dökeceklermiş, ateş bacayı sardı, korkuyorlar, panikliyorlar..

Maocu hayırcılar da kudurdu, ne kadar parti düşüğü çürük, dinazor varsa toplamış, "gençler hayır diyor" diye algı oprerasyonu peşinde...

Ülkücülere saldıranlar Devlet Bahçeli'ye de saldırıyor. Kim saldırıyor? FETÖ taşeronu muhalifler, PKK,HDP, CHP ve FETÖ eşkıyaları!

MHP Lideri Devlet Bahçeli: "CHP, HDP, FETÖ, PKK, DHKP-C, ÖDP, EMEP, Türkiye Komünist Partisi, eli kanlı aydınlıkçılar, sözcüler, fitne çağcılar,

Cumhuriyetten geçinen fesat yuvaları, kendilerine milliyetçi diyen dar ve güdük bir grup ağız birliği,etmişçesine MHP'ye bindiriyor, MHP'ye saldırıyor. bindiriyor, MHP'ye saldırıyor."

Bir Evetci olarak,Gelişen olaylara,MHP lideri Devlet Bahçeli gözü ile bakmayıpta ne yapacaktık,FETÖ,PKK,CHP gözü ilemi bakacaktık,Tabki EVET

Şimdi birlik, beraberlik, kardeşlik, milli dayanışma vakti, haçlı Batı ve içerdeki kuyruklara karşı EVET...EVET...

Devlet İçin Evet, Millet İçin Evet, Cumhuriyet İçin Evet, Türklüğün Bekası İçin Evet, Türkiye İçin Evet”

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum