MERAL ABLA, DÜN ELİNİ ÖPÜYORDUN BUGÜN ÖPTÜĞÜN ELİ KESİYORSUN

Hani derler ya el öpmekle ağız kirlenmez. Evet bencede doğru bir söz. Ama bizim Meral Ablamız, öptüğü eli kesmek istiyor. Bilmezmiki, o öptüğü el onu en güzel yere en güzel duruma getirmiştir.

Hata yapmak ayıp değildir çünkü, herkes hata yapa bilir. Asıl ayıp olan hatadan ders çıkarmayıp hata üstüne hata yapmak.

Devlet Bahçeli: "Millet şahittir ne söylediysek oldu, neyi öngördüysek gerçekleşti. Fakat haklı çıkmak arık yetmiyor, kafi gelmiyor. Bunu da biliyoruz. Haklıysak, ki öyleyiz, hakkımızı söke söke almasını da bileceğiz" diyen Lider Bahçeli'yi tartışmaya açmak ayıp değil mi? Bana göre genel başkan gereğini yapacaktir. Tabi bu benim düşüncem.

Sürekli genel başkanı yaralamak, yıpratmak Hatalardan ders çıkarmayıp inatlaşanların bir kısmıda ne yazık ki, Milliyetçi Ülkücü hareketin içindedir.

Fikri ve zikri geçmişleriyle örtüşüyor mu? Milliyetçi Ülkücü hareketin ilkesine ve ülküsüne uygun mu? MHP ve Ülkücüler üzerinde de yeni oyunlar-senaryolar için birileri düğmeye basmıştır.

Untulmasın ki, basmış oldukları o düğme sökülüp atılacaktır. Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli için basılan o düğme hayra alamet bir düğme değildir. Çünkü bu işlerle uğraşanların hayrlı düğmesi yok. Sürekli hayırsız düğmelerle uğraşıyorlar. O düğme onları öyle bir düğümlerki kendileri de şaşa kalır.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.