SİNAN OĞAN SENDEN LİDER OLMAZ!..

Bu dava öyle büyük davaki tarifi mümkün değil. Bu dava öyle büyük davaki herkes bu davaya lider olmaz. Bu dava Allah davasıdır. Allah için ve davası için varını yokunu ortaya koan, nefsini yenen ve hayatını bu davaya adayandan lider olur. Ey Sinan Oğan Allah için konuş sen bu davaya lider olabilecek çapın var mı?

Dün Lider Devlet Bahçeli'nin önünde; eğilip bükülüyordun, hamur gibi kalıptan kalıba giriyordun, milletvekili olabilmen için liderin önünde eğiliyordun, milletvekili olana kadar.. Kapısında beklerdin, önünde takla atardın, asker gibi karşısında esas duruşta beklerdin yalan mı?

Milletvekiliyken lider Bahçeli'ye methiyeler düzerdin, yaşa-varol derdin, en büyük lider bizim lider derdin, lider Bahçeli'yi yere-göğe sığdıramazdın, şimdi ne oldu da, lideri arkadan hançerliyorsun?

Etrafına bakıyoruz da, elle tutulur gözle görülür bir tane eli ayağı temiz kişi yok yanında. Bu etrafında olanlarlamı liderliğe soyunmuşsun? Ey Sinan Oğan, titre kendine dön ve bu sevdandan vaz geç. Sen nasıl lider Bahçeli'yi arkadan hançerledinse, yanındakilerde seni hançerliyecek ve seni terk edecekler. Söylemedim deme.

Sayın Sinan Oğan, senin işin asla olamaz. Boşa kürek çekiyorsun. Çektiğin küreğin bir amacı da yok. Sadece mide bulandırmak, unutma ki, senin miden öyle bir bulanacak ki, inan ilacını dahi bulamayacaksın. Çünkü senin miden nasırlaşmış, ilaç tedavisini kabul etmez.

Sayın Sinan Oğan, hakkında bir çok dedikodu duyduk. Aslı var mı yok mu inan bilmiyoruz. Fakat söylenenlere bakılırsa bayağı atılımlar yapmışsın ama ağzına gözüne bulaştırmış ve rezil olmuşsun.

Sayın Sinan Oğan, bak biz diyoruz ki, bu davaya herkesten lider olmaz, hala bizlere inanmıyorsunuz. Hele hele sen ve Meral Akşener'den hiç olmaz. Akıllı olun, akılı hareket edin. Bu davayla dalga geçmeyin, vallahide billahide bu davaya ömrünü vermiş ülkücülerin bedduası seni ve senin gibilerini çarpar.

Sahi be milletvekiliyken neden hiç gıkın çıkmıyordu. Tabi çıkmaz. Çünkü milletvekilliğin garantiydi. Her dönem milletvekili olurum sevdasıyla yatıp kalkıyordun. Demek ki, siyaset vefasızları ve nankörleri sevmez. Sen ve senin gibiler hem vefasız hemde nankörsünüz.

Sayın Sinan Oğan, öyle televizyonlara çıkmakla, il il gezmekle sana liderliği kimse vermez. Haaa aklıma gelmişken sorayım? Sahi sen ve senin gibiler neden seçimlerde hiç çalışmadınız? Tabi çalışmazsınız. MHP barajın altında kalsın da Devlet Bahçeli gitsin diye!.. Eyyy Sinan Oğan, bizi kandırırsında, Allah'ıda kandıramazsınya?

Sayın Sina Oğan, bak , iyi konuşuyorsun, herkese mavi boncuk dağıtmayı iyi biliyorsun, tavşana kaç taziye tut yapıyorsun, arkadan da, dolanmayı da iyi biliyorsun, ben senin yerinde olsam yeşil çama giderim ve podyuma çıkarım.

Sayın Sinan Oğan, yol yakınken bu olmayacak sevdandan vaz geç. Sahi yavu.. Bu harcamaların kaynağı nereden? İnan çok merak ettim de ondan sordum. Demek ki, sizde ve sizin gibilerde çok para varmış. Helal olsun ama?

Hiç heveslenmeyin, MHP ve Ülkücü camia size fırsat vermeyecektir. Çünkü siz ve sizin gibiler Ülkücü de değil. Hangi akla hizmet ettiğiniz hiç belli değil. Ama biz biliyoruz hangi akla hizmet ettiğinizi.

Dünya bir araya gelse MHP'de asla lider olamayacaksınız. Sade sen değil diğer adaylarda dahil.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum