MHP, DEVLET BAHÇELİ VE ÜLKÜCÜLER BU MİLLET İÇİN VAR!..

 

MHP, Devlet Bahçeli ve Ülkücüler için sarılan bu ihanet çemberi mutlaka kırılacaktır. Bu ihanet çemberini Ülkücüler paramparça edecektir!

Çanakkale ruhu taşıyan MHP ve Ülkücüler mutlaka iktidara gelecektir. Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü Bu dava Allah davasıdır.

Bu vatanın selameti için, bu vatanın kalkınması için, bu vatanın huzuru için, tek çare MHP, tek çare Devlet Bahçeli, tek çare Ülkücülerdir.

Türkiye'nin ümidi, MHP, Ülkücüler ve Devlet Bahçeli'den başka ümidi ve şansı kalmamıştır. Ey millet titre ve kendine gel, yoksa toz olursun.

Türkiye AKP hükümetini başından atmak zorundadır. Aksi halde Türkiye çok ciddi sıkıntılar yaşar, çok kötü durumlara düşer ve Türkiye bölünür.

Sizler; MHP'nin, Ülkücülerin ve Devlet Bahçeli'nin tozu bile olamazsınız. Bu vatan için ellerini taşın alına değil gövdelerini koymuşlardır.

Ülkücüler, MHP ve Lider Devlet Bahçeli bu aziz millete sevdalı ve bu milletin geleceğinin yegane teminatıdır. Allah eksikliklerini vermesin!

Hele bu dünyanın işine bakın ki, bu ülke kimlere kalmış ve kimler yönetiyor. Türk kelimesini ağızlarına almayan bu soy özürlüler gitmelidir.

Millet AKP'yi başa getirmiş, AKP Devleti FETÖ'ye teslim etmiş. Bu Milletin gerçek sesi MHP, Ülkücüler ve Devlet Bahçeli İktidara gelmelidir.

MHP, Ülkücüler ve lider Devlet Bahçeli'de bu İman ve bu vatan aşkı var oldukça hiçbir kimseye boyun eğmeyecektir! Herkes aklını başına alsın.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.