MHP EDİRNE İL YÖNETİMİ MİLLİ TAKIM GİBİDİR!

2023 yılında yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri ülkemiz, partimiz MHP, Ülkücü camia ve Edirne'miz için hayati önem arz ediyor. MHP Edirne İl Yönetimi olarak partimizin hem Edirne'de hem de yurt genelinde başarılı olması için var gücümüz ile çalışıyor ve üzerimize düşen her ne varsa fazlasıyla yapmaya gayret gösteriyoruz.

MHP, Edirne halkının partisidir. MHP, inanç hürriyetinin ve laikliğin en güçlü teminatıdır... MHP Edirne'de Milli takım gibidir! İl ve İlçe teşkilatlarımız elbette ki öncüdür. Ancak iyi bilinmelidir ki; bu çalışmalarda her Ülkücü fahri birer görevlidir. Her Ülkücü üzerine düşen görevi yerine getirmelidir.

MHP İl Yönetimi Edirne'de gereken çalışmaları en iyi bir şekilde sürdürmektedir. MHP Edirne'de hak ettiği yerde olacağından asla şüphem yoktur. Çünkü MHP İl Yönetimimiz hummalı çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir. Tek amacımız Edirne'de Milletvekili çıkarmak, Belediye Başkanlığını kazanmak...

Edirne seçmeninin iradesiyle hareket eden yegane parti MHP'dir. Çünkü Sevinç ve hüzün Ülkücülerin, MHP'lilerin ortak duygusudur. 52 yıllık geçmişimizde üzüldüğümüz günlerde oldu, sevindiğimiz günlerde oldu. Hepsini birlikte yaşadık.

Şimdi yeni bir dönemecin eşiğindeyiz. 2023 Yılında yapılacak Milletvekili seçimleri partimiz MHP için yeni bir imtihan dönemidir. Başarılı olmak zorundayız. Çünkü bu başarı sadece MHP'nin sıradan bir siyasi başarısı değil, Türkiye'nin, Türk Milletinin ve Edirne'nin başarısı anlamını taşıyacaktır.

Yorgun omuzlarımızda ayaklarımızı titreten emanetler var. Şehitler otağı Milliyetçi Hareket Partisi elbette ki dualı bir partidir. Biiznillah kıyamete dek olacak, "Bu yolun zaferi yakındır" derken müjdelendiği gibi bir gün elbet muzaffer olunacaktır...

Bilge liderimiz devlet adamlığı siyasi duruşu ve milli hassasiyetleriyle üzerimize atılmak istenen ölü toprağını savurup sonumuzu hayal edenlerin üzerine balyoz gibi inmektedir. Uğraşmayın boşuna ülkücünün canını acıtamazsınız... MHP'ye, Ülkücülüğe gönül veren herkes gayrete gelsin.. İnanın bunun başka yolu yok! Edirne'den Milletvekili çıkarmak için çok çalışıyoruz.

MHP maddi çıkarlar üzerine siyaset yapmaz... Edirne'nin menfaati neyi gerektiriyorsa MHP kayıtsız şartsız orada olur... Bir takım pazarlıkçı karakterlerin MHP ile ilgili ne yorum yapmak ne haddidir ne de hakkıdır... Edirne Halkı için ilkeli olmak, ülkü sahibi olmak, doğruluk, dürüstlük, vatanseverlik anlaşılır olduğu gün Edirne'de kazanan MHP olacaktır.

Büyük Türk Milleti, Edirne halkı elbette seçimlerde gereğini yapacak kendi partisi MHP'yi layık olduğu yere getireceğine olan inancımız tamdır...

Allah bize yol gösterdi hak yolu hakikat yolu. Gayemiz Edirne Halkının refahı ve Allah'ın rızasına nail olabilmek. Milliyetçi hareket partisi hiç bir hikayenin hiç bir senaryonun figüranı değildir. Hiç bir zulme, hiç bir baskıya boyun eğmemiş, geçmişi şan ve şerefle dolu yarım asırlık çınardır. Türk milliyetçiliğinin siyaset arenasında ki tek temsilcisi Türk milletinin aidiyet nişanesidir.

Bizim sevdamız EDİRNE İlimiz bizim derdimiz EDİRNE meseleleri.. Aman boşver diyemiyoruz. Bu yüzden de susamıyoruz... Çünkü; MHP Edirne İl Yönetimi Milli Takım gibidir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR