MHP İHANETİN BAĞRINA HANÇER GİBİ SAPLANAN İRADEDİR...

Bugünkü yazıma yazar Mustafa Ertekin'nin şu sözleri ile başlamak istiyorum; "Papaz ve dolar üzerinden Türk milletine operasyona yeltenen haçlı kafalar ile gizli kilise ayincileri, şafak sökünce millet yüzünüze tükürecetir. Adisiniz."

* MHP'nin varlık nedeni; Türk Devletinin bekası, Türk Milletinin özgürlüğü, Vatan-Bayrak sevdasıdır...

Çünkü biz bu Vatanı, biz bu Bayrağı, biz bu Milleti karşılıksız sevdik; Vatan için her türlü makamı elimizin tersi ile ittik, çileye talip olduk ...

* MHP'nin, Hedefi gündelik siyasal başarı değildir...

Milletçe kenetlenmeliyiz. Ülkeyi dün olduğu gibi bugün de rehin almayacağını net bir şekilde göstermeliyiz. Türk lirası itibarımızdır, iffetimizdir... Milli paramıza sahip çıkalım.

* MHP'nin, Kavgası mal-para kavgası değildir...

MHP İsviçre çakısı değildir ama Türk’ün egemenlik kılıcını temsil etmektedir. O kılıç hem adalet dağıtır hem de bozguncuların, fesat ve fitne çıkaranların, tefrika yaratanların boynunu vurur.

* MHP, İdeolojisi sıradan kahve sohbetlerinin siyasi malzemesi değildir...

Öyle bir kitledir ki, ÜLKÜCÜ hareket yaşayan bedenlerimiz, rahmeti rahmana kavuşmuş dava arkadaşlarımızın ruhunu taşır. Asla endişe etmeyin. Nerede bir ÜLKÜCÜ var, ÜÇ HİLAL ve BOZKURT flaması gururla dalgalanıyorsa AL BAYRAK semadan yere inmez, indirilemez.

* MHP, Türkiye'nin geleceğidir...

Türkiye’nin üç tarafı denizlerle çevrili, dört tarafı düşmanlarla çevrili, birde içerdeki hainler var. İçerdeki hainleri temizledik mi? Dışardakilerin kurşunu bize işlemez! Karşıdan gelen kurşun değil, arkadan gelen hançer öldürür bizi!...

* MHP, Türk Milletinin varlık garantisidir...

Dünya’nın hiç bir ülkesinde! Kan döküp, barış isteyen. Okul yakıp, eğitim isteyen. Şantiye yakıp, iş isteyen. Devlet tanımayıp, hizmet bekleyen var mı?

* MHP, Türk Milletinin inanç kaynağıdır...

PKK asker öldürdü; sustunuz! Polis öldürdü; Sustunuz! PKK kadın öldürdü; Sustunuz! Çocuk öldürdü; Sustunuz! PKK gelin öldürdü; Sustunuz! Bebek öldürdü; Sustunuz! Terörle aranıza mesafe koymadınız insanlıktan çıktınız! İnsanlıktan çıkanın vatandaşlık hakkı sorgulanmalıdır!

* MHP, Türk milletinin ruhudur... MHP, Türk milletinin sesidir... MHP ihanetin bağrına hançer gibi saplanan iradedir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.