MHP İMANLI KADROLARIYLA HİÇ BİR OYUNA GELMEZ...

Yazıma; MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin şu anlamlı sözleri ile başlamak istiyorum.. Lider diyor ki: "Eski Ülkücü sıfatıyla Fitne ve Fesat yayarak, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kaybetmesi.. Başarısızlığa uğraması ve sandığa gömülmesi için el ovuşturan, internet köşelerinden zehir kusan kim olursa olsun. Affetmeyeceğimizi, bunlara fırsat vermeyeceğimizi herkes iyi bilmelidir.."

Milliyetçi Hareket Partisi imanlı kadrolarıyla hiçbir oyuna gelmez, hiçbir tuzağa düşmez, hiçbir operasyona, habis senaryoya boyun eğmez.

MHP'ye yuvalanmayı hedeflemiş çürük yumurtalar olduğunu da gayet iyi biliriz. Hatırlarsanız, değişim korosu 15 Mayıs'ta tarlaya doluşmuş, polis bariyerlerine tırmanmış, bu kutlu davayı cümle aleme mahcup etmişlerdir.

Güya 15 Mayıs'ta MHP'yi denetim altına alacaklarını zannediyorlardı. Çünkü aldıkları paralel talimat buydu. İlk etapta MHP'yi millet nezdinde küçük düşürürlerse, sağından solundan hırpalayıp efendilerinden ödül alacaklar, servet ve şöhretleri artacaktı.

Malum kişiler MHP'yi ele geçirmeyi başaramadılar, yorgun argın geldikleri gibi gittiler. Bu toz-duman içinde pırıl pırıl parlayan, en ağır şartlara, en amansız saldırılara rağmen temiz kalmayı başaran MHP ve liderini alkışlıyoruz.

Hep haklı çıkan ve bugün milletin her yönüyle güvenip, inanacağı tek kurumun MHP, tek lider Devlet Bahçeli kalmıştır. MHP ve Ülkücü camia nasıl bir yalan, talan ve ihanet döneminden geçtiğini yaşayarak öğrenmiş ve büyük yıkımı iliklerine kadar hissetmiştir.

Ne yaparlarsa yapsınlar, ne söylerlerse söylesinler fayda etmeyecektir. Çünkü karanlıkta gezenlerin aydınlığa çıkacak yüzleri asla yoktur! Millet olarak meydanlarda FETÖ ihanetine gösterdiğimiz tepkiyi, PKK için de, IŞİD için de göstermek zorundayız.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, her daim davası için yaşamış, başkaları gibi kendi menfaati için yaşamamıştır. Çünkü o asildir, çünkü o erdemlidir, çünkü o adam gibi adamdır.

ALLAHIM! Türk Devleti ve Türk Milleti çok zor durumda. Bu zorlukları aşmak için, MHP ve Ülkücüleri iktidara nasip eyle, MHP ve Ülkücü camianın iktidarı için yapmış olduğumuz duaları kabul eyle...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR