MHP TÜRK MİLLETİNİN GÖNLÜNDEKİ MÜSTESNA YERİNİ,DAHA DA PERÇİNLEŞTİRMİŞTR

MHP'nin dik duruşu Türk milleti nezdinde ciddi manada itibar görmüş ve Lider Devlet Bahçeli'ye Devlet adamı nişanı vurmuştur.

MHP hiç bir zaman günü gün etmemiş, dün dündür, bugün bugündür zihniyetinde olmamıştır. Kıblesi belli olmayanlarla aynı kefeye koyulmamalıdır.

MHP Türk milleti ve vatanı için mücadele ederken, bizden gözüküp de MHP'ye köstek olmak için hainlerle birlikte hareket edenler utansın.

Devlet Bahçeli, siyasi çıkarları hiç düşünmeden elinin tersiyle bir kenara itmiş, Devleti ve milletin bekası için taşın altına elini değil gövdesini koymuştur.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin dik duruşu takdire şayandır. Hiç kimsenin önünde eğilmeyen-bükülmeyen büyük bir devlet adamıdır.

MHP ve Ülkücü camia Türk milletinin geleceği için var gücüyle çalışmakta ve mücadele etmektedir. Ama muhalif olanlar da hep köstek olmuştur. Bunlarda ne utanma var ne de arlanma var.

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünürse düşünsün MHP ve Ülkücü camia Lider Devlet Bahçeli'nin etrafında kenetlenmiş yoluna devam etmektedir.

Türkiye Cumhuriyetinin teminatı, Türk milletinin geleceği ve bekası.. MHP ve Ülkücü camia tarafından garanti altına almıştır. Çünkü Lider Devlet Bahçeli bu konuda çok kararlıdır.

Şu bir gerçek!.. Er geç MHP iktidara gelecek, Türk milleti ve İslam alemi huzur bulacak ve yüzü gülecektir. Allah dostu Lider Devlet Bahçeli ipi göğüsleyecek ve Ülkücüleri iktidara taşıyacaktır!..

Lider Devlet Bahçeli ile Türkiye lider Türkiye olacak.. Fakirin-fukaranın, kimsesizlerin, garibanların, yoksulların, çaresizlerin yüzü gülecek. Hak hukuk yerini bulacak.

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz.. Onun için herkes aklını başına alsın. Lider Devlet Bahçeli'nin etrafında kenetlensin!..

Neyin doğru neyin yanlış olduğunu insanlar değil tarih belirler, Hainleri de yiğitleri de tarih iyi bilir.. Ülkücüler hep tarih yazmıştır. Çünkü Ülkücüler bu vatan için hep serdengeçti olmuşlardır.

Lider Devlet Bahçeli hep haklı çıktı. Yanılmadı, yanıltmıyor ve yanıltmayacak. "EVET" diyorsa vardır bir bildiği vardır bir hikmeti. Başka söze gerek yok!..

Bir oydan ne olur demeyin; "Bir mıh bir nal kurtarır, bir nal bir at kurtarır, bir at bir yiğit, Ülkücü bir yiğit bir Vatan kurtarır". "EVET" Yiğit Lider Devlet Bahçeli de vatanı kurtarmak için gece gündüz çalışıyor ve mücadele ediyor.

Sonuna kadar Devlet Her şeyin üstünde millet Beka için "EVET." Yemine sadık, Lider Devlet Bahçeli'nin emrinde, izinde Ülkücü Hareket.. O bir Lider o hiç kimsenin önünde eğilmedi bükülmedi hep dik durdu.

Ülkücülere; "Çölde gölge, fırtınada liman" olan Lider Devlet BAHÇELİ ve MHP için EVET. Sonuna kadar Lider Devlet Bahçeli!.. Sonuna kadar EVET!..

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.