Yarın demokrasi kazanacak

MHP lideri Bahçeli'nin EVET mitinglerinden bir özet, EVET seli 16 Nisan'ın müjdecisi gibi.

Ey hayırcı kardeş, gel inadı bırak, esaret zincirlerini EVET'le birlikte kıralım.

Aziz Millet, hayırsızlardan hiç hayır görmedin, asli görevleri fitne saçmak...Onlara inanma...EVET kararın olsun.

Ey Millet! Kendi milli anayasana gönül rahatlığı içinde EVET de, geleceğe güvenle bak,Hayırcı şer odaklar MHP'ye fitne sokamadılar.

Yarın demokrasi kazanacak, iman kazanacak, millet kazanacak, tank, top değil cesaret kazanacak, kaos ve kriz tacirleri yine kaybedecekler.

Yarın her şey güzel olacak, yine her zaman olduğu gibi, milli irade ve Milletin sağduyusu galip gelecektir...Allah zeval vermesin.

Yarını dert etme, gayret et, dua et, EVET zaferi milletin olacaktır...Diriliş ve baharın müjdesi yarın.

CHP çözülüyor, istifa eden CHP'liler de EVET diyorlar...KILIÇDAROĞLU şaşkın ve panik halinde.

Hayırcılar Milletin meydanlarından kaçtılar, yalan ve fitne sokarak iş yaptıklarını sandılar. FETÖ ellerine ne verdiyse o yalanı anlattılar!

Millet kaostan, krizden, kısır çekişmelerden, koalisyonlardan bıkmış usanmıştır. Millet huzur, istikrar, kalkınma istiyor, kararı EVET'tir.

CHP hiç bir zaman gelecek vaat etmiyor, politika üretemiyor, yalan batağında boğuluyorlar, korku salarak muhalefet yaptıklarını sanıyorlar.

KILIÇDAROĞLU , Bozkurt işareti yapmış, buna hangi ahmak inanır, FETÖ ve PKK şakşakçıları maske takıyor.

FETÖ kanlı katil kalkışmasına "kontrollü darbe" diyen, PKK'ya Hakkari'de "özerklik" vaat eden Kılıçdaroğlu kim, Bozkurt işareti kim? Adam şaşkın.

Asrın en büyük münafiği deccal FETÖ kulağına neyi üflerse onu çıkıp meydanlarda söyleyen Kılıçdaroğlu , MHP'ye ayar çeken FETÖ'ye kaset bedeli ödüyor!.

Kılıçdaroğlu , iki saniyede bir yalan söyler, gittiği yere göre maske takar, bukalemun gibi renkten renge girer, son çırpınışıdır...Abbas yolcudur..

Hayır cilar,yüzde 25 CHP ve sol blok. Yüzde 7 HDP ve Marksistler vs.FETO ve Meral Akşener+ sağ muhalifler yüzde 5, gezi bileşenleri yuzde 2

Millet 16 Nisanda tüm hainleri ve vesayet özentilerini sandığa dökecek. Sandığa dökmek denize dökmeye benzemez, adamın şavtını kaydırır.

Liderim Devlet Bahçeli öyle bir evet dediki yankısı Kraliçenin sarayından hissedildi. Dün Bahçeli hayır diyor diyen bebeler nerede acaba?

Devlet Bahçeli Kraliçe İslamcılarının eyalet yalanı üzerinden kurdukları tertibi dünkü açıklamalarıyla bozdu. Varolasın Türkmen beyi.

Kesin olarak söylüyorum, 'Evet' çifte su verilmiş çelik gibidir, pazar günü kendini gösterecektir.

Bunların Hayır dediğine EVET demek dini,milli,insani vazifedir. Din-Devlet için, Vatan-Millet için,İslam ve Türklüğün bekası için Evet, EVET

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.