MHP VE DEVLET BAHÇELİ TÜRK SİYASETİNDE TEKDİR

 

MHP'de olağanüstü kurultay isteyenler neyin peşindeler? Yanlış olan nedir? Neden değişim istiyorlar? Değişince ne olacak?

Keşke Bahçeli kadar mert olsanız, keşke onun kadar fedakar olsanız, keşke onun hizmetinin tozu olsanız, keşke onun kadar adam olsanız.

Bütün Türk milleti ve hatta dünya şahittir ki, istisna cinsinden de olsa MHP'nin varlık sebebine aykırı hiçbir şeye yol verilmemiş, Ülkücü ve milliyetçileri zor duruma düşürecek, şehitlerimizin ruhunu incitecek hiçbir gelişme yaşanmamıştır. 47 yıllık tertemiz bir dava, ehil ellerde bugüne getirilmiştir. Lider Bahçeli davamızı temsil etmiş ve hiç kimsenin önünde eğilmemiştir.

Söylenen her şeyde haklı çıkmış, her itiraz yerini bulmuştur. Bu yönüyle MHP Türk siyasetinde tekdir.

Ancak, eğer bir yanlış yoksa, her şeyde haklı çıkılmış ve MHP 47yıllık şerefli mazisine uygun bir yol izlenmişse, Bunu sağlayanın, bunu hayata geçiren ve sonuç alanın Genel Başkanı olduğunu unutuyorlar.

Hiç kimse kuşkuya kapılmasın; Allah yolunun yolcuları mutlaka kazanacaktır. Yolcuların önderi de MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'dir.

Zalimlerin adı değişse de, zulmedenlerin akıbeti değişmeyecektir. Çünkü bu davanın Lideri hep zalimlere ve zulmedenlere hep başkaldırmıştır.

Gerçek arkadaş, gerçek dost, gerçek ülkücü, gerçek MHP'li, gerçek dava adamı zor günde belli olur. Zor günlerin adamı adam gibi adam Bahçeli'dir.

Yürekte tutan, yürekte tutunur. Bizler de MHP Genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli'yi yürekte tutan, yüreğinde tutunmaya çalışan vefalı kişileriz.

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünürse düşünsün, MHP ve Devlet Bahçeli Türk siyasetinde tekdir

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.