MHP VE LİDER DEVLET BAHÇELİ DERT İSE, BİZ BU DERDİN AŞIĞIYIZ!...

Yazıma; Yazar Cafer Kardaş'ın anlam dolu şu sözleri ile başlamak istiyorum: "Gök yüzünü Hilalsiz! Meclisi MHP'siz!. Dünyayı Türksüz!. Bu vatanı ülkücüsüz bırakma Allah'ım!.."

Doğru olmak, doğru konuşmak, doğru yerde durmak, doğru hareket etmek ve Allah için hareket etmek bizlerin asli görevidir.

Yalpalamadan, cak-cuk etmeden, iki yüzlü olmadan, herkese mavi bocuk dağıtmadan, tavşana kaç tazıya tut demeden ilkeli hareket ermeliyiz.

Onun için diyoruz ki, Lider Devlet Bahçeli'yi savunmak, onunla beraber yol yürümek, yanında dik durmak suç ise, biz bu suçun aşığıyız...

Lider Devlet Bahçeli'yi, Türk milliyetçilerini, Ülkücüleri sevmek suç ise, biz bu suçu işlemeye devam edeceğiz...

İyi ki Türk'üz... İyi ki Müslüman'ız... İyi ki Türk Milliyetçiyiz... İyi ki Ülkücüyüz... İyi ki MHP'liyiz...

İyi ki Lider Devlet Bahçeli'yi seviyoruz-sayıyoruz... İyi ki Lider Devlet Bahçeli'nin yanındayız...

İyi ki Türk Milliyetçileri var!... İyi ki Ülkücüler var!...İyi ki MHP var!... İyi ki MHP'nin ve Ülkücülerin başında Lider Devlet Bahçeli var!...

İyi ki varsın MHP, iyi ki varsın Milliyetçi-Ülkücü Hareket, iyi ki varsın Lider Devlet Bahçeli...

MHP İstanbul Esenler İlçe Başkanı Sayın Suat Yılmaz diyor ki: "Müslüman Türk Ülkücüsü ayak oyunlarından anlamaz, iftira, gıybet, dedikodu bilmez, kalleşlik yapmaz, hiç bir devrik cümlede özne olmaz. Türk Milleti adına mücadele eder nefer olur, rütbeli olur, canla başla çalışır makam sahibi olur en büyük makamı da dava adamlığında bulur..."

İP'in Madam ablası BAHÇELİ var huzur yok demiş. Doğru söylemiş. Bilge Lider BAHÇELİ varken VATAN hainlerine ve soysuzlara huzur yok!...

Meral Akşener'in kimyası bozulmuş, ruh hastası olmuş, ne dediğini bilmez olmuş, çaresizlikler içinde çırpınıyor, çırpındıkça batıyor, battıkça yok hükmünde ve zavallı bir durumda. Çünkü; Acınacak hale düşmüş, Ülkücülere haydut diyerek aslında kendisinin haydut olduğunu söylüyor.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Fatih Çetinkaya diyor ki: "MHP ve Ülkü Ocaklarına Komünistler saldırıyor, Pkk’lılar saldırıyor, Fetö’cüler saldırıyor, sağlı, sollu siyaset yapan İP’in cambazları saldırıyor ve hepsi bir arada bunu yapıyorlar. Çok şükür. Milliyetçi-Ülkücü Hareket olarak doğru istikametteyiz. Ve hepsini görüyoruz..."

Bilge Lider Devlet Bahçeli şanı büyük mücadele ediyor.. Ülkücüler; yan gelip yatmıyor, Vatan için can vermeye devam ediyor.. Gelen şehitlerin tamamı Ülkücü değiller mi? Ruhları şad, mekanları cennet olsun İnşallah...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR