MHP VE ÜLKÜCÜ CAMİA, LİDER DEVLET BAHÇELİ İLE DİMDİK AYAKTADIR

MHP bir çok badireler görmüş bir harekettir. Ülkücü Hareket bu günleri de atlatacaktır. Ülkücü Hareket elbette yuvasını terk etmez, kimseye de boyun eğmez.

Zaman öfkeye yenilme zamanı değildir. Zaman ahde vefa ve gönülleri kucaklaştırma zamanıdır. Zaman yanlıştan dönme zamanıdır.

Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır, bugün MHP Vatandır. Lider Devlet Bahçeli giderse MHP gider, MHP giderse Vatan gider. Şimdi anladınız mı biz niye bu kadar dik duruyoruz.

Hareketin seyri değişti diye çalım satan ve MHP'de Lideri beğenmediğini deklare eden kimi çevrelerin salon dedikodularından kendisini kurtarmasını temenni ediyoruz. Yoksa neye çarpıldığınızı hiç anlayamazsınız.

Çünkü biz biliyoruz ki MHP ne zaman dik durup eğilmemişse iç ve dış mikserler tarafından devamlı karıştırılıp bozgunculuk çıkaranlar olmuştur.

Ülkücülük ne zaman ruh bulduysa o ruhu karartmak için her türlü Bizans oyunu oynanmıştır.

Papazlarla, hahamlarla, zangoçlarla kol kola girip Ülkücülere ve MHP'lilere tertip ve tezgah kuranların kim olduğunu iyi biliyoruz artık. Takke düşmüş kel görünmüştür.

Hedef neden Lider Devlet Bahçeli, MHP ve Ülkücü Hareket? Çünkü MHP karanlık emellerin önünde engel gibi görülüyor. Hareketin lideri Devlet Bahçeli'nin adam gibi, dik duruşu onları kızdırıyor. Lider Devlet Bahçeli'nin Devlet adamlığı hain emellerin önündeki set olarak görülüyor.

Yazar Fikri Atılbaz'ın, şu tespitleri ile yazımı bitiriyorum. "Ülkücü Hareket zor bir harekettir. İnanmayanların aramızda işleri yoktur. Bu Hareket Allah yolunda yürüyenlerin, Peygamber aşkıyla yananların elde ettikleri ve bugüne kadar yaşattıkları davadır."

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR