MHP VE ÜLKÜCÜ CAMİA REFERANDUMDA YÜZDE 95 EVET DEMİŞTİR

CHP-HDP-PKK-FETÖ birlikteliği, vatanımızda kaos çıkarmak için yaptıkları işbirliği gözle görülmektedir. Lider Devlet Bahçeli'ye muhalefet yapanlar perişan olmuşlardır. Ne yaparsanız yapın.. Hiç heveslenmeyin hüsran olacaksınız ve hevesiniz kursaklarınızda kalacaktır. MHP ve Ülkücü camia Edirne'de %95 Evet mührünü vurarak Türkiye genelinde Evet'in çıkmasına büyük katkı sağlamıştır.

Bu şer cephelerinin ilk işi MHP'ye saldırmak, Türkiye'de huzursuzluk yaratmak, Ülkücü camiayı tahrik etmek ve Ülkemizde bir iç çatışma çıkartmaya çalışmak olmuştur. Ama başarılı olamayacaklardır.. Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücü Camia buna fırsat vermeyecektir. MHP ve Ülkücü camia "Hayır" çıkmasına müsaade etmemiş olup, teşkilatların istikametinde ve lider Devlet Bahçeli'nin emrinde olduklarını ispatlamışlardır.

MHP her zaman olduğu gibi bugün de Ülkemizin tıkanan yollarını açıyor ve milletimizde tıkanan yollardan MHP'nin sayesinde huzur içinde geçiyor. MHP Edirne Teşkilatları hiç kimsenin etkisinde kalmayarak.. Üzerine düşen görevi yerine getirmiş ve huzur içinde görevini yapmışlardır.

Anayasa MHP'nin eseridir. Halkımız 16 Nisan'da Lider Devlet Bahçeli'ye güvenerek, inanarak sandığa gitmiş ve EVET diyerek gereğini yapmıştır. MHP Teşkilatları ve Mensupları Edirne'de Aslanlar gibi kendi imkanlarını kullanarak var güçleri ile mücadele etmiş, hakkın yolunda yürümüş, "Evet" mührünü taçlandırmışlardır.

İçteki, dıştaki şer odakları ve bunların uzantıları 16 Nisan'da yapılan referandumda HAYIR çıkması için çok mücadele etti ama toz oldu gittiler. Çünkü niyetleri kötü!.. MHP ve Ülkücü camia Edirne'de birileri gibi CHP'nin vagonuna binmemiş ve şer odaklarının değirmenine su taşımamıştır. MHP Edirne Teşkilatları.. MHP İl Başkanı Sayın Hakan Özkan'ın direktifleri doğrultusunda hareket etmiş, ülkücülerin tamamı aynı noktada buluşmuş ve huzur bulmuştur.

Ülkemize ve insanımıza düşman olan şer güçlerini biliyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Çünkü MHP ve Ülkücü camia bu ülkenin bir gerçeğidir. MHP Edirne Teşkilatları da bu gerçeği bildiğinden, gerçek anlamda gereğini yapmış, "Evet" mührünün gerçeği olmuştur.

Ne acı tecellidir ki, lider Devlet Bahçeli'ye muhalefet edenler 16 Nisan'da hem Türkiye, hem de Edirne genelinde Ülkücülerden öyle bir tokat yediler ki şaşırıp kaldılar.

Bu ülkede yaşayıp da akıl sahibi olan herkes çok iyi bilir ki, bu değişikliğin yolunu açan da, milletten onay almasını sağlayan da MHP'dir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Ülkücü camiayı siyasi sahneden yok etmek için şer güçler ve muhalifler faaliyete geçmiş, Şeytanî planlar yapmış, Allah'a şükür güçleri yetmemiştir.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli'yi sindirmek, yok etmek ve eritmek için küresel güçler ve onlarla işbirliği yapan muhalefet Türkiye de olduğu gibi Edirne'de de hüsrana uğramıştır.

MHP'ye kimsenin gücü yetmeyecektir. Çünkü MHP dualı bir partidir. MHP bir çınardır.. Dalı, budağı, yaprağı çok köklüdür. Kimse savuramaz!...

MHP Türk milletinin partisidir. MHP çok güçlendi ve artık ülke yönetiminde söz sahibidir. Türk siyasetinin en etkili ve en belirleyici partisi haline gelmiştir.

MHP Türk milletine güven veriyor, MHP'nin içinde olmadığı ve destek vermediği hiç bir siyasi kararın sonuca ulaşması mümkün değildir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Türk milletinin sevgisini-saygısını kazanmış, güven vermiş ve her gittiği yerde Devlet adamı gibi karşılanıyor!

MHP ve Lider Devlet Bahçeli, Milletin nazarında ve gönlünde çok önemli yer edindiği bir gerçektir. Etkileri kısa zamanda görülecek ve iktidara yürüyecektir.

Çatlasanız da, patlasanız da 2019 Yılında Ülkücü bir aday Cumhurbaşkanı olacak, MHP de iktidara gelecek. Allah aşkına düşün yakamızdan.

MHP Edirne Teşkilatları ve Milliyetçi Ülkücü Hareket'e gönül vermiş dava arkadaşlarımız yeminlerinin gereğini yerine getirmenin huzurunu yaşamaktadır.

MHP ve Ülkücü Camia Referandumda Türkiye genelinde olduğu gibi, Edirne'de de yüzde 95 EVET oyu kullanmıştır!..

Yazarın da ifade ettiği gibi soruyorum sizlere:
1- MHP samimi bir şekilde ortaya çıkmasaydı bu değişiklik yapılır mıydı?
2- MHP kararlı ve samimi olarak destek vermeseydi, referandumdan "Evet" çıkar mıydı?

İnsan biraz elini vicdanına koyar, Allah'tan korkar, kuldan haya eder. Sizde hiç arlanma.. Utanma yok mu?

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR