CHP-HDP FETÖ YAKINLAŞMASI TESCİLLENDİ

Halk oylamasından çok önceleri CHP ile HDP arasında başlayan yakınlaşmanın siyasi nikahla tescilleme niyeti artık meydandadır.

CHP'li üyeler, cezaevinde bulunan HDP'nin malum eş başkanından mesajı taşıyarak ölümü gösterip sıtmaya razı etmenin kurnazlığına başvurmuşlardır.

Elbette bu çarpıklık ana muhalefetin kendi bileceği bir iştir. Kandil'e göz kırpmak, Kürdistan müteahhitlerine takla atmaktır.

HDP'nin eş başkanının sözde müthiş fikirlerine bel bağlayan partinin ismi şu işe bakınız ki Atatürk'ün kurduğu CHP'dir.

HDP'den bölöcülüğün reddi konusunda ikna edici, samimi herhangi bir açıklama da bulunmamıştır.

Terörist-başı Fethullah Gülen ve ihanet çetesi FETÖ çok insanımızı mağdur etti, Türk çocuklarının kanına girerek insan kaynağımızı heba etti

FETÖ kaybetti devlet kazandı bundan sonrası değil FETÖ artık devlet problemi.
Artık devletin kaymağını yiyenler çatışsın.

Öncelikle Fetullah Gülen'in yeni değil eski bir stratejisidir kullanacağı motiflerin altını doldurur

Örneğin Doğunun Başbuğu diye bir adama ilk bu lakabı takan Zaman gazetesidir ve başlığı bizzat hazırlayan Fetullah Gülen'in ta kendisidir

ve bu tutmuştur tüm Erzurum Zaman gazetesinde Doğunu Başbuğu yazdıktan sonra bu zatı öyle anmıştır sonra tüm siyasette öyle anılmıştır

Bu haberdede aynısını görüyoruz Türk insanına yönelik olarak "Asena Meral" uluslararası lakap olarakta "teneke pardon Demir Lady"

Oysa ülkücüler PKK İSİS dışında hiç bir FETÖ'cünün alınışına tepki göstermeyeceği gibi bilakis FETÖ'cülere idam istiyor...

Dahası hiçbir ülkücü Meral gibi Fetö bağı kesin olan siyasi motifler için devletini karşıya almaz

bir detay Meral'in yerine genç bir figürden bahsedilmiştir yani alternatif belli oldu ya Cerkez Cem Özdemir'in akrabası Cerkez Ümit Özdağ yada S.OGAN

Buradaki mesajda Meraledir yani Meral akıllı ol tek alternatifimiz sen değilsin denmektedir.

Meral Akşener, Ümit Özdağ ve Sinan Oğan bilerek FETÖ'nün milliyetçileri bölme projesinde yerlerini alıyorlar.

Ne yazık ki, milliyetçilere anlatamıyoruz ama Meral Akşener FETÖ'nün Devlet Bahçeli'ye yaptıramadıklarını yaptırılmak üzere seçildi.

FETÖ öyle bir strateji izlemiş ki MHP diyince akla Ümit Özdağ, Meral Akşener, Sinan Ogan geliyor şaka gibi!!!

Bırakın Chp'yi
Siz...
Meral Akşener
Sinan Oğan
Ümit Özdağ'dan
Kahrolsun Fetö,
Kahrolsun PKK duydunuzmu

Ey vatan hainleri! 80 milyonun cesetine basmadan,bu mübarek vatan topraklarını size yar ettirmeyeceğiz,bir ölür bin diriliriz.Allah bizimle!

Sana ihanet edenleri, 1 dolara ruh ve bededini satanları, düşmanla işbirliği yapanları, altını oyup kumpas kuranları Allah kahretsin!.

Alın size bir skandal daha...Meslek kuruluşu olan Baro'ları "CHP'nin çiftliği" yapan adam yine seçilmiş.

Feyzioğlu, meslekdaşlarının dertlerini bırakıp, kara cüplesiyle CHP'de koltuk kapma yarışına girerken avukatları(!) bu zat mı temsil edecek?

Avukatların yüzde 25 oyunu alarak aynı koltuğa yine oturan bu zata, Baro'nun imkanlarını nerelere sarfediyorsun diye soran var mı?.

CHP'de "hizip savaşları" iyice kızıştı.

CHP, Ekvator'da deprem olsa "Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı" diyorlar.

İnce, Baykal, Sağlar, Böke, Feyzioğlu mu Saray'dan emir alıyorlar?.

"Saray" derken, Beyaz Saray olmasın? Türkiye 'de Cumhurbaşkan'lığı Külliyesi.

Muharrem incenin adaylığına güvenmiyorum ! Chp ne zaman karışsa m.ince aday olur,tabanı sakinleştirir parti içi muhalefeti susturur

sonra ya adaylığını geri çeker yada yeterli imza sayısına ulaşamadım der Kılıçdaroğlu nun koltuğunu pekiştirir !!

Ne Baykal ne de diğerleri ,M.incenin Kılıçdaroğlu na ettiği hakaretleri etmemiştir bu güne kadar ! Ama hiç bir zaman disipline sevk edilmedi !!

Muharrem İnce dünden meraklı ama onun da geçmişte adaylık denemesini de gördük.

Gürsel Tekin ise başkanlık işlerine hiç bulaşmaz ama bunlar aralarında kapışırken aradan sıyrılıp çıkabilir çünkü ne de olsa eski siyasetçi...

Bir de dışarıdan transfer ile Metin Feyzioğlu ihtimali var ki aslında bu hepsinden daha kuvvetli bir isim ama o da CHP’nin içinde bulunduğu bu halde riske girmez çünkü şimdiki rahatından pek memnun...

Tabii Deniz Baykal’ı es geçmeyelim çünkü eski kurt hala başkanlık peşinde fakat olmaz. Onun miadı doldu artık yeniden vekil adayı olursa öpüp başına koysun.

Anlayacağınız CHP’de iktidar kavgası son hız almaya devam ediyor.

Kılıçdaroğlu nun okuduğu skandal mektup(!) FETÖ'den tutuklu bir kadının çarpıtması çıktı...Kılıçdaroğlu ,
FETÖ avukatı.

 Kılıçdaroğlu 'nun o uyduruk mektubu FETÖ tetikçisi Sözcü'nün köşe kalemşöründen aldı...C.Savcılığı o skandal mektup iddiasını yalanladı.

FETÖ, Kılıçdaroğlu 'nu da, CHP'yi de kasetle tutsak aldı. FETÖ neyi kulağına üflerse, çıkıp onu "essah" diye utanmadan anlatıyor.

Kılıçdaroğlu grupta konuşmalar yapıyor. Tek bir satır Millet ve devlet lehine tek bir cümle var mı? İftira, çamur, yalan başka hiç bir şey yok.

Kemal Kılıçdaroğlu'na göre Türkiye yarı açık cezaeviymiş.15 Temmuz'da şehit olanlar ne olacak ?

FETÖ'cü alçaklar, 15 Temmuz kanlı kalkışmasında 249 insanımızı şehit, 2.193 masum insanı da Gazi ettiler, şimdi "işgence"den bahsediyorlar!.

Bu Ülkeye İhanet Eden odaklar Örgütler için her zaman gereği yapılacaktır.Hiçbir İhanet cezasız kalmaz herkes hakettiğini yaşayacaktır.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.