MHP’YE YAPILAN OYUNLAR ASLA UNUTULMAZ...

MHP'ye yapılan oyunlar, ele geçirme senaryoları asla unutulmaz. MHP'yi bitirme çabaları… Sayın Devlet Bahçeli'nin azimli ve karalı duruşu MHP'yi kurtardı.

MHP'nin yıpranmasına daha fazla tahammül edemeyen Ülkücüler, saflarını belli ederek, Sayın Devlet Bahçeli'nin yanında yerlerini almışlardır.

MHP artık iktidara yürüyor. Yıllarca MHP'ye kambur olanlar, birer birer son bahar yaprakları gibi savrulup gidiyorlar!..

MHP teşkilatlarında hareketlenmeler başladığında; İl-İlçe kongreleri sağlıklı bir şekilde yapılmış ve amacına uygun çalışmalara başlamıştır. Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

"Lider, Teşkilat, Doktrin" üçlüsü hayat bulacak, asrın kurultayı 21 Mart 2021 tarihinde görkemli, heyecanlı ve iktidara yürüyüş kurultayı olacaktır!

MHP’yi ve Ülkücüleri amaçlarının dışında kullanmak isteyenlere Ülkücüler dur demişlerdir. Üzerlerine düşen görevlerini noksansız yapmışlardır.

MHP'yi ve Ülkücüleri kendi istekleri doğrultusunda kullanmak isteyenler.. Duvara toslamış, nefesleri kesilmiş ve yığılmış kalmışlardır.

MHP ve Ülkücüleri hiç kimse kullanamaz. MHP'nin gerçek sahipleri Ülkü Ocağında yetişmiş, tozunu yutmuş, çayını ve çorbasını içenlerdir.

MHP ve Ülkücüler iktidarın alternatifidir. Türk milletinin çaresi kalmamıştır. Tek çare MHP ve Ülkücülerdir. Allah’ım! Göster iktidarı MHP'ye!

MHP'yi iktidar yapacaklarmış, sormazlar mı düne kadar neredeydiniz? Alayınız milletvekili değil miydiniz? Neden çalışmadınız?

Milletvekili ol, Genel Başkan Yardımcı ol, TBMM başkan vekili ol, Grup Başkan vekili ol, Eee daha ne istiyorsunuz? Bölmek-parçalamak öyle mi?

Sormazlar mı size neden seçimlerde çalışıp da MHP'yi iktidara taşımadınız? Önünüzde set mi vardı? Size engel olan mı vardı? Allah aşkına!..

Sizin amacınız MHP'yi iktidara taşımak değil, küresel güçlerin değirmenine su taşımak. Allah’a şükürler olsun ki Ülkücüler size fırsat vermedi!

MHP'yi İktidar yapacaklarmış, Ülkücüleri söz sahibi edeceklermiş, bana göre hiç de öyle değil. Çünkü siz MHP'yi ve Ülkücüleri bitirecektiniz!

Vay be!.. MHP'yi iktidar yapacaklarmış, ülkücüleri de söz sahibi edeceklermiş, Ülkücülerde inandı öyle mi? Sizin kadar MHP ve Ülkücü camiaya zarar veren var mı?

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.