MİLLET DEVLET BAHÇELİ'YE GÜVENDİ, REFERANDUM'DA DA ONAY VERDİ!..

MHP ve Lider Devlet Bahçeli var oldukça bu ülkeye zeval gelmeyecektir ve bu ülkeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Bunu herkes böyle bilsin.

Türkiye'nin önü tıkanmış, takatsiz-nefessiz kalmamış, gelen vuruyor giden vuruyor.. Lider Devlet Bahçeli bir hamle ile Türkiye'nin önünü açıyor!..

Lider Devlet Bahçeli, her zaman olduğu gibi Türkiye'nin ve Türk milletinin rahatı ve huzuru için taşın altına elini değil, gövdesini koymuştur.

Türk milleti Lider Devlet Bahçeli'ye güvendiği için referandum neticesini EVET ile taçlandırmış, yolun açık olsun mesajı vermiştir.

Lider Devlet Bahçeli, üzerine düşeni tereddüt etmeden yerine getirmiş, Türk milletinin güvenini ve takdirini kazanmış büyük bir Devlet adamıdır.

Lider Devlet Bahçeli'nin almış olduğu kararlar ne yazık ki, küresel güçleri ve onların işbirlikçilerini çok rahatsız ediyor ve çileden çıkarıyor. İyi ki, varsın Liderim!...

MHP'nin müzmin muhalifleri de hiç boş durmuyor.. Sürekli Lider Devlet Bahçeli'ye saldırıyorlar. Ne yaparsanız yapın MHP'yi size teslim etmeyeceğiz. Hevesiniz kursağınızda kalacaktır.

Referandum başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır.. EVET ile taçlandırılmış olup, bu başarının mimarı ise MHP ve onun Lideri Devlet Bahçeli'dir.

Lider Devlet Bahçeli'ye karşı iftira ve karalama yarışına giren, kampanya başlatan utanmaz muhalifler.. Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz olmuşlar.

Kim ne konuşursa konuşsun.. Referandum da EVET neticesi çıkmış, milletten onay almışsa, MHP ve Lider Devlet Bahçeli sayesinde olmuştur.

Lider Devlet Bahçeli'nin ne kadar dürüst olduğunu cümle alem biliyor. Üzerine düşen her neyse tereddüt etmeden yerine getiren yiğit bir liderdir.

Lider Devlet Bahçeli'ye, o kadar iftira atılar, o kadar hakaret etiler, o kadar saygısızlık yaptılar ki, o doğru yoldan ve Allah yolundan hiç ama hiç ayrılmadı.

Kim ne derse desin, kim ne söylerse söylesin Türk milleti Lider Devlet Bahçeli'ye güvendi, inandı ve referandum da EVET onayı verdi.

Şimdi yapılması gereken şey bekleyip, yeni yönetim sisteminin sonuçlarını görmek. Bu sistemin ilk cumhurbaşkanı kim olur? Onu da bekleyip göreceğiz.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.