ONLAR 12 EYLÜLLERE DİRENEN VE İDAM SEHPASINA GÜLEREK GİDEN 9 KARANFİL...

Merhum Başbuğumuza, Ülkü Şehitlerimize ve ebediyete irtihal eden dava büyüklerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Ülkücüler asrın müşahidi, Türk-İslam sancağının ebedi muhafızlarıdır. Ne idam, ne ihanet, ne de işkence; var olsun Milliyetçi-Ülkücü İrade...

Azrail’e hoş geldin dediler. Zulme, zindana, darağacına tebessüm ettiler. Onlar; Başbuğlarının yoluna baş koydular. Ağabeylerimiz 12 Eylül’lere direndi, bizler de tüm tezgahlara direneceğiz. Milliyetçi Ülkücü Hareket; Türklüğün sivil, siyasi direnç kaynağıdır.

Bedeli Canla ödenen, Vatan... Tarihi Kanla yazılan, Millet... Ata Emaneti Hürriyet Nişanesi, Bayrak... Alem yansa, gök çökse sesimiz; Ezan... Tevekkülün, Şanın, İmanın ve Tarihin Kendisi TÜRK... Vatan sağ olsun...

Namlunun ucunu öpenlere inat, Ülkücüler vardı hani, darağacında ölümü korkutan! Hatırladınız mı? Ölüme gülerek gidenlerin, işkence odalarında tekbir getirenlerin adına Bismillah, Unutursak kanımız kurusun!.

İdam sehpalarına Allahu Ekber diyerek çıkmıştı Ülkücü yiğitler. Bugün üzerinde bulunduğumuz topraklarda Türklük ve İslam hâlâ varsa Ülkücüler sayesinde var.

Cennet mekân Ülkücü Şehitlerimize çok şey borçluyuz. inşallah ebedi dünyada onlara komşu oluruz. Biz onlardan razıyız!.. Allah da onlardan razı olsun.

İdam sehpasına gülerek gidenler.. Celladı ile helâlleşenler.. Bir elinde Kur'an.. Bir elinde Bayrak Ülkü uğruna serdengeçenler sizi hiç unutmayacağız!...

ABD'nin uşakları cuntacılar; Ülkücüleri silindir gibi ezip zafer kazanmak istediler! Ülkücülerin şanı büyük mücadelesi 12 Eylül'ün karanlık insanlarını yerle bir ettiler.. Cehennemin çukuruna ittiler.

Küresel oyun kurucular hedef ülkelerde engel istemezler. 12 Eylül'ün öncelikli hedefi yükselen MHP ve Ülkücü hareketi yok etmekti, edemedi.

Bu dava dualıdır, bu davanın sahibi Yüce Allah'tır. Bu davayı bölüp parçalamak isteyenlerin gücü yetmeyecektir. Çünkü Rabbim onlara müsaade etmeyecektir!..

Eller rozet taktı.. Siz yağlı urgan.. Onlar mevki aldı. Siz mi? Makamların en yücesini! Onlar silindi gitti.. Sizin hatıranız önünde eğiliyoruz, sizi dualarla anıyoruz.

MHP ve Ülkücü Camiayı bölüp parçalamak için mücadele edenler hüsrana uğrayacaklar, perişan ve rezil olacaklardır. Ülkücü Şehitlerimizin ruhu onları boğacak ve gafillere fırsat vermeyecektir.

Ne Canlar verdik yağlı urganlara, ne yiğitler kahpe pusulara. İnşallah.. Milliyetçi Türkiye'yi kuracak ve Turan'a varacağız.

Ülkücü Şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, akrabalarına, sevenlerine, sevdiklerine, MHP ve Ülkücü camiaya başsağlığı diliyor, acılarınızı paylaşıyorum. Mekanları cennet olsun, nur içinde yatsınlar...

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR