SAYIN ÜMİT ÖZDAĞ SİZE YAKIŞMADI!...

Sayın Ümit Özdağ, 7 Haziran öncesi, yapılan temayüllere rağmen, siz ve sizin gibi beyefendiler seçilecek sıralarda yer buldunuz doğru mu? Doğru.

İçinizden vekil seçilenleri oldumu? Oldu. Her şey süt liman, her tüzük, her uygulama demokratik.. Öylemi?

Sayın Ümit Özdağ, Yaşasın "Bilge Lider" diyen siz ve sizin gibiler değil mi?

Sayın Ümit Özdağ, 1 Kasım'a yürünen süreçte neden siz ve sizin gibiler gıkını çıkarmadı?

Sayın Ümit Özdağ, milletvekili iken, Genel Başkan Yardımcısı iken gıkınız çıkmıyordu?

Sayın Ümit Özdağ, O çok inandığınız doğruları, o yanlış bulduğunuz, antidemokratik nitelediğiniz MHP tüzüğünü tartışmaya açmıyor, MHP grup toplantılarında ve meşru parti zeminlerinde bu yanlışlıklara işaret buyurmuyordunuz?

Sayın Ümit Özdağ, siz ve sizin gibilere ne oldu da gözünüz açıldı, diliniz çözüldü, yüreğiniz cesaretlendi?

Sayın Ümit Özdağ, Size ve sizin gibilere açıkça ve mertçe soruyorum.. Neden 7 Haziran öncesi aday tespit metotlarını sorgulamadınız?

Sayın Ümit Özdağ, 7 Haziran sonuçlarını neden objektif değerlendirip, aslında MHP için bu sonuçların büyük bir zafer olmadığını değerlendirmediniz?

Sayın Ümit Özdağ, 1 Kasım'ı hazırlayan ve bir sonuç haline dönüştüren ana sebebin aslında bu tutumunuz olduğunu bilmiyor musunuz?

Sayın Ümit Özdağ, Seçim sonuçları üzerinden MHP de Genel Başkanlık tartışmaları başlatmanın ne anlama geldiğini Türk Milliyetçileri ve Ülkücülerin bilmediğini mi sanıyorsunuz?

Sayın Ümit Özdağ, siz ve sizin gibiler Tabana rağmen, delegeye rağmen, temayüllere rağmen milletvekilliği ile payelendiğinizi ne çabuk ve neden unuttunuz?

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.