DEVLET BAHÇELİ BİR ÜLKÜ SANCAĞIDIR

Devlet Bahçeli, fakir fukara için üzerine düşeni yapan bir merhamet babasıdır. Varlığını kimsesiz ve yoksuluk içinde olanlara harcayandır. Bu dünyadan elini-eteğini çekmiş, nefsini yenmiş, hayat'a aşk ve sevdayla tutunmuş, Allah'ın sevdiği bir babayiğittir.

Devlet Bahöeli, varını-yokunu davası için harcayan, Ülkücü evlatları ile mutlu olan, partisi ve davası için sağlığını heba eden bir ülkü devidir.

Devlet Bahçeli, sabır deryasıdır. MHP'nin üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtacak ve gerekeni yapacaktır. Çünkü çok az kaldı. İleriyi gören, zeki ve dürüst bir şahsiyettir. Kimsenin karşısında asla eğilmeyen, çok temiz ve yüce bir insandır.

Devlet Bahçeli, asil ruhludur, erdemlidir, özü bir sözü birdir ve sözünün eridir. Davası için varını yokunu ortaya koyan bir aslan parçasıdır. Haram nedir bilmez, haram yiyenlerle işi olmaz, eğilmez, bükülmez ve her daim dik duran bir ülkü sancağıdır.

Devlet Bahçeli, harama, kul hakkına, devlet ve millet malına el uzatmaz. Eli kirli ve lekeli değildir. Haram değmeyen o eli öperiz biz!... Candır-canandır başımızı öne eğdirmeyen dürüstlük dimsalidir. Gönül bahçesi insan sevgisiyle dolu merhametli bir liderdir.

Devlet Bahçeli, davası ve partisi için ömrünü feda eden, aşkından, sevdasından vaz geçip, Allah davası için mücadele eden bir serdengeçtidir. Adamdır adam.. Duyduk duymadık demeyin.. Adamdır adam!.. Gerisini tanımam vede adam yerine koymam.

Devlet Bahçeli, Allah'ın emirlerini bilen, Allah ve davası için canını ortaya koyan, davası için ömrünü harcayan bir ömürdür. İyi ki, varsın liderim!..

Devlet Bahçeli, bana göre çok muhterem bir kişidir. Çünkü Allah korkusunu her saniye, her dakika, her gün, her hafta, her ay, her yıl yüreğinde, kalbinde ve ruhunda yaşatan çok temiz bir müslümandır. Hayatı boyunca midesine bir mercimek tanesi kadar haram girmemiş helalla büyümüş bir helal abidesidir.

Devlet Bahçeli'nin üç kelimelik özeti.. Çalışkan, Dürüst ve Namuslu!..

Bu vasıflarda olmayan, MHP'ye genel başkan diye ortalıkta gezenlerden ne lider olur nede ülkücü olur. Olsa olsa herkesin şamar oğlanı olur.

Biz genel başkanımızı Menfaatler için değil Allah için seviyoruz. Allah'ına kadar da yanındayız.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.