SİZİN HİÇ DAVANIZ OLMADI Kİ, MHP DİYE BİR PARTİNİZ OLSUN

Hani bir şarkı vardı ya... "Kıskanırım seni ben, kıskanırım kalbimden, bu nasıl aşk Allah'ım öleceğim derdinden..." Şimdi bu muhalif dediğimiz kişiler kıskaçlıklarından dolayı kimyaları bozulmuş perişan olmuşlar.. Yazık hem de çok yazık. Vah vah... Aman Yarabbi ne hale düşmüşler!..

Çatlasanız da patlasanız da MHP'nin bu süreçteki milli duruşunu itibarsızlaştıramayacaksınız! Bu kıblesi belli olmayanlar hep bağırıyor, hep yırtınıyor.. İnanınız olsun ki, ben hiç duymuyorum. Yazık nefesinize... Sahi siz neden bağırıyorsunuz?..

MHP'nin duruşunu hazmedemeyen hayırcılar MHP'yi yıpratma operasyonlarına erken başladılar. Her EVET size bir tokattır! Hem de ne tokat.. Allah için okkalı tokat yediler. Hâlâ yedikleri tokadın etkisinden kurtulamadılar.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin evlatları Ülkücü irade sözünü yerine getirmiş, Cumhurbaşkanlığı sistemini Evet ile taçlandırmıştır. Ülkücü de söz namustur, şereftir, Ülkücü verdiği sözün eridir, verdiği sözü yerine getirendir.

İftira; edileni değil edeni kirletir. Muhaliflerin mesleği bu.. Ne yazık ki, çok kötü meslek seçmişler. Unutmayınız ki; kötü söz sahibine aittir. MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırı Türk'e saldırıdır.

Çok yükseğe çıkamam bende yükseklik korkusu var. Ve DAVAMI yarı yolda bırakamam bende 'alçaklık korkusu' var!.. Çünkü bunlarda ben duygusu var. Ben varsa var, ben yoksa yok. Bu ben duygusu bunları perişan etti, yok etti. Giden gitsin zerre kadar üzülmem.. Çünkü gidenler bu davaya çok zarar verdiler. Fitne tohumunu ekerek birer birer gidiyorlar.. Bizden uzak Allah'ına yakın olsunlar.

Türkmen Beyi, Türk'ün Aksakallısı, Lider Devlet Bahçeli, bu millet senin bu fedakarlığını unutmayacak. Bu tarihi başarıdaki payın çok büyük. Bunlar Lider Devlet Bahçeli'yi anlamayacak kadar ufku dar, ileriyi göremeyen, dar kalıplar içinde sıkışmış, kendilerini geliştirmemiş ve zavallı durumlara düşmüş kişilerdir.

PKK, FETÖ, elinde ülkücü kanı bulunan Aydınlıkçılar, terör örgütlerinin tamamı, bir avuç fitneci, MHP Liderine muhalif olanlar ve bunların hamisi CHP "hayır" demelerine rağmen hâlâ MHP ve Lider Devlet Bahçeli'ye saldırmaları durmuyor olan hızıyla devama ediyor. Alayınız gelse Lider Devlet Bahçeli'ye gücünüz yetmez.

Hazımsız CHP, CHP'nin vagonuna binmiş muhalifler ve yandaşları mızıkçılık yapmaya başladılar. Türk milletinin iradesini öyle ya da böyle kabul edecek, saygı göstereceksiniz. Ama ne yazık ki, sizde ne saygı ne de sevgi kalmış.

Türk milleti tarihe mührünü vurmuş, iradesini ortaya koymuştur. Güçlü Türkiye'nin önü MHP lideri Devlet Bahçeli ve onun yiğit Ülkücü evlatları öncülüğünde açılmıştır.

Cumhurbaşkanlığı hükümet etme sistemi vatanımıza, milletimize ve devletimize güç versin, milli birlik ve beraberliğimiz daim olsun... Sevdamız Millet, Liderimiz Devlet.

Tolostoy Diyorki: Bil ki; yaşadıklarınla değil, yaşattıklarınla anılırsın. Ve unutma; Ne yaşattıysan elbet bir gün onu yaşarsın.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Zakir TERCAN Arşivi
SON YAZILAR