TÜRK İSLAM DÜNYASININ YÜZÜ BAHÇELİ'NİN CUMHURBAŞKANLIĞINDA GÜLER

Ülkemizdeki yıllardır süregelen teröre karşı amansız mücadele eden MHP ve Ülkücülerdir. Niçin bu mücadeleyi veriyorlar? Çünkü namuslu, şerefli ve vatanperver olduklarından!..

Ülkücülerin yeri MHP, Lideri de Devlet Bahçeli'dir! 2019 yılında yapılacak olan seçimlerde şanı büyük mücadele ederek zafere ulaşacaktır!

Bu memleket için gül bahçesine girer gibi ölüme giden Ülkücüler bu memleketin gerçek sahibidirler. Devletin her kademesinde Ülkücü olmalıdır.

Küresel güçler ve işbirlikçileri Türkiye'yi bölmek ve parçalamak için büyük gayret sarf ediyorlar. Ama hevesleri kursaklarında kalacaktır. Çünkü Türkiye'nin gerçek sahibi MHP ve Ülkücüler olup, Küresel güçlere ve işbirlikçilerine fırsat vermeyecektir.

Vatanı sevmek aşktır, sevdadır, imandır. İşte bu hasletleri taşıyan lider Devlet Bahçeli ve MHP'dir. Allah MHP'ye iktidarı nasip etsin adalet yerini bulsun.

Bu memleketin başına gerçek serdengeçtiler gelmediği müddetçe Türkiye'de huzur ortamı bulamazsınız.. Türkiye rahat nefes alamaz.

İnşallah Lider Devlet Bahçeli'nin öncülüğünde MHP hedefe varır, Ülkücüler huzur bulur, Türkiye'nin önü açılır, kervan yola düzülür.

AKP iktidara geldiği günden beri hiç yüzümüz gülmedi. İnşallah MHP iktidara gelir, yüzümüz güler, fakir-fukara sevinir ve dertler biter.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.