ÜLKÜCÜ DÜŞMANI CHP ÜLKÜCÜLERİ HEP MAĞDUR ETMİŞTİR

Türk Devleti ve Milleti 15 Temmuz'da büyük bir uçurumdan döndü, büyük bir ihanet yaşadı, büyük bir kalleşliği yaşadı.

Cennet Vatanımız ile meselesi olan terör örgütlerinin alayı 15 Temmuz'da hareketlenmiş olup MHP ve Ülkücü camiaya toslamışlardır.

15 Temmuz'da 249 vatan evladı taşın altına elini değil bedenini koyarak, bu ihaneti durdurmuşlardır. Allah Şehitlerimize rahmet eylesin, mekanları cennet olsun, nur içinde yatsınlar.

Terör örgütleri 15 Temmuz'da harekete geçmiş, ağababaları ile birlikte hareket etmiş, Vatanımızı elimizden almak için işbirliği yapmışlardır.

Türkiye'yi parsellemek için küresel güçlerin tamamı harekete geçmiş, pay almak için birbirleri ile yarışa girmişlerdi. ALLAH'a şükürler olsun ki, Yüce Rabbim fırsat vermedi!

CHP 15 Temmuz'da büyük hesaplar ve akla hayale gelmeyen planlar yapmış, AKP'nin gitmesi için Ülkenin bu kötü gidişatını görmezden gelmiştir.

CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu, ne için yürüdüğü, ne için koştuğu, kimlere selam gönderdiği, kimlerle kucaklaştığı gün gibi ortadadır.

Bana göre CHP ve yetkilileri ne yaptığı ne yapmak istediği, kiminle kucaklaşacağı, kiminle yürüdüğü net bir şekilde kolaylıkla anlaşılıyor.

CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu, referandumda her türlü yalanı söylemiş, herkesle dans etmiş ve tüm terör örgütlerini kucaklamıştır.

CHP, Kemal Kılıçdaroğlu ve tayfası sözde adalet yürüyüşünde kime doğru yürüdüğü, kimler için yürüdüğü, kimler adına yürüdüğü bal gibi ortadadır.

CHP'nin bu yürüyüşüne, kimlerin destek verdiği, kimlerin yürüyüşe katılıp ön sıralarda boy gösterdiğini Türk milleti ilgiyle ve ibretle izlemiştir.

Adalet konusunda CHP'nin çok ayıbı var. Aslında adaleti katleden CHP ve zihniyetidir. Geçmişte Ülkücülere çok adaletsizlik yapmış ve çok hakkını yemiştir.

CHP hukuku nasıl tersine çevirip, ülkenin kahraman komutanlarını hapislere tıktıklarını ve kendilerinden olmayanlara hayat hakkı vermiyorlardı.

CHP'li adalet bakanı Moğoltay'ın "Solcuları, devrimcileri işe almayayım da Ülkücüleri ve Milliyetçileri mi işe alayım" sözlerini unutmadık.

CHP ve zihniyetinin, Ülkücülere adalet ve yargı konusunda yapmış oldukları şerefsizlikleri unutmadık, unutmayacağız. Bir gün bütün bunların hesabını vereceksiniz!

CHP ve zihniyetinin, Ülkücülere yargı üzerinden hayat hakkı tanımadığını ne bu millet, ne de MHP ve Ülkücü camia unutmadı ve unutacağınızı mı zannediyorsunuz?

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.