ÜLKÜCÜLER ÖLÜMSÜZ AŞKLARIN BEKÇİSİDİR

Ülkücüler her daim Cumhuriyetin ve Cumhuriyeti kuran iradenin sahibidir. Atatürk ve silah arkadaşlarını hiç bir zaman unutmayan, kabirleri başında duacılardır. Tıpkı koca yürekli Bozkurtlar gibi dimdik ayaktalar.

Atatürk demek; akıl, bilim, vatan, bayrak, tam bağımsızlık ve ortak değerimiz demektir. Varoluşunu O'na borçlu devlet ve millet önce saygı duymalıdır. Çünkü Allah'ın görevlendirdiği yüce insandır.

Ülkücülerin bu vatan için canını, kanını vermeye her zaman hazır oldukları bir gerçektir. Ama malesef.. Devlet yönetiminde şeyhten, tarikattan, cemaatten emir almanın faturasını çok ağır ödemiş, hükümet hâlâ akıllanmadan makam, mevki dağıtıyor!...

Lider Devlet Bahçeli'yi dinlemiş olsalardı ve söylemiş olduklarını hayata geçirselerdi bugün FETÖ denen örgüt bu kadar palazlanamazdı. Şuradan bir kez daha ifade etmek isterim ki; FETÖ'nün siyasi ayağına dokunulmadıkça daha çok 15 Temmuz'lar görür bu ülke!

Din adına dini tahrip edenler, din ticaretini yapanlar, dini kullanarak ikbal peşinde koşanlar aşağılık yaratık olmayı rızaen tercih etmişlerdir.

MHP ne kadar yapıcı ve kucaklayıcı ise, ülkenin anamuhalefet partisi konumundaki CHP'de bir o kadar sorumsuz, savruk ve yıkıcıdır. Çünkü CHP hep teröristlerle hareket eden bir partidir.

Allah ilkeli, inançlı Liderimize güç, kuvvet ve sabır versin. İnanıyoruz ki Türkiye'mizi bu sıkıntılardan Liderimiz Devlet Bahçeli, Ülkücü evlatları ve MHP kurtaracaktır.

Baba ocağını terk edip, baba ocağını parçalamak için şer odaklarlarının peşine düşenlerin, Başbuğ'dan sonra Milliyetçi-Ülkücü Hareketin sancağını devralan Lider Devlet Bahçeli'nin yanında dimdik duran dava arkadaşlarımıza söyleyecek lafları, ve laf söylemeye yüzleri olabilir mi Allah aşkına?

Allah! Davası için, MHP için, Lider Devlet Bahçeli için dimdik ayakta kalıp yıkılmayan ve terk etmeyen Bozkurtlar ve onlar gibi dimdik duran Edirne MHP İl sekreteri Sayın Celal Okşaş ve Disiplin Kurul Üyesi Sayın Sefer Albayrak gibi Koca Kurt Ülkücülerden razı olsun. Çünkü Ülkücüler ölümsüz aşkların bekçisidirler. İyi ki, varsınız koca yürekli Bozkurtlar!...

ulkucumedya,-zakir-tercan,-edirne,.jpg

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.