Yıldıray ÇİÇEK

Yıldıray ÇİÇEK

SENDEN ALA DANSÖZ MÜ VAR FİDEL OKAN?

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, Afrin operasyonuna başından beri karşı olan Kemal Kılıçdaroğlu'nun askerlere moral vermek için heyet halinde Hatay'a giden sanatçılara yönelik hakaret içerikli sözleri üzerine, MHP'nin grup toplantısında "Sayın Kılıçdaroğlu, rahatsız olduysa kendisine yakışanı yapmasını tavsiye ederiz. Cumhurbaşkanı kamuflaj giyip sanatçılarla birlikte sınır karakolumuza gitmişken, Sayın Kılıçdaroğlu da mekapları ayağına geçirip terörist kıyafetlerini üzerine giyip doğruca PKK/PYD/YPG tünellerinde soluğu alabilir, arkadaşlarıyla çay partili, bol bol ihanet anısıyla dolu akşamlarda hasret giderebilir. Önüne geçen yoktur, karşısında engel yoktur. Buyursun, yolu açık olsun." diyerek tepkisini göstermişti.

YPG ve PYD'yi terör örgütü olarak görmeyen, Afrin operasyonuna onların safından karşı çıkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılabilecek en mantıklı tavsiyede zaten buydu.

Bende, geçtiğimiz günlerde yine bu köşeden "Kemal Kılıçdaroğlu ve yancısı Meral Akşener bu kadar çıldırmanıza gerek yok. Nasıl olsa Afrin operasyonuna hep beraber karşı çıkanlarsınız, siz de toplayın ekibinizi YPG'ye moral vermeye gidersiniz. Kardeş Türküler çalar, Grup Yorum oynar, Ferhat Tunç söyler… "YPG kendi vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşumdur." diyen Kemal Kılıçdaroğlu yanına Afrin operasyona karşı olan Meral Akşener ve HDP'nin Eşbaşkanlarını da alarak YPG'lilere moral vermeye hemen gitmelidir. 4 bin teröristini kaybetmiş YPG'nin acil morale ihtiyacı vardır. Dostlarını yanında görmek isteyecektir." tavsiyesinde bulunmuştum. PYD-YPG ağzıyla konuşanlara başka ne tavsiyede bulunacağız ki?

CHP'nin YPG-PYD safında olduğu yalan mıdır?

Afrin operasyonunda sürekli Türk Ordusunun moralini bozmaya çalıştığı yalan mıdır?

Suriye'de öldürülen YPG'nin sözde komutanının cenazesini havaalanında karşılayan CHP milletvekilleri değil miydi?

YPG'yi "terör örgütü olarak değil, vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşum olarak gördüğünü" söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu değil miydi?

Şimdi rospi kılıklı bazı CHP'liler, niçin MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sözleri karşısında kudurma haline geçtiler ki?

CHP Strateji Geliştirme Komisyon Başkanlığı'na getirilen Avukat Fidel Okan'da bu kuduranlardan birisidir?

Kucaktan kucağa gezmeyi zevk haline getirmiş bu ahlaksız "Bahçeli, dansöz kıyafeti giydiği için herkese bir kıyafet yakıştırıyor." demiş…

Kemal Kılıçdaroğlu'nun aklıyla "CHP Strateji Geliştirme Komisyon Başkanı" yapılan seviyesi, ahlak noktası işte budur.

FETÖ'nün AKP ile arası iyiyken, AKP'yi AKP'nin televizyon ve gazetelerinde yalıyordu.

Sonra bir ara, HDP'yi yalamaya başladı.

Sonra bir ara, FETÖ'nün MHP üzerinde operasyon yapmaya kalktığı dönem salyalarını akıtarak, Meral Akşener'i yalamaya başladı.

Yalaya yalaya geldiği son nokta "CHP Strateji Geliştirme Komisyon Başkanlığı" oldu.

Fidel Okan'ın girmediği kılık, giymediği dansöz elbisesi kalmamış ama malumu ilam eden MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik bu alçaklığı yapıyor. Oysa CHP'nin politikasında PYD ve YPG'yi korumak ve savunmak olduğunu bilemeyecek kadar zavallı birisidir. Ama gel gör ki bu adam "CHP Strateji Geliştirme Komisyon Başkanlığı" görevine getirilmiş…

FETÖ imamlarıyla birliktelikleri ve pozları çarşaf çarşaf yayınlanan, 15 Temmuz darbe girişiminin kritik isimlerinden 'Adil Öksüz'ün telefonundan kendi telefonuna çağrı geldiğini açıklayanda bu hadsiz, seviyesiz adamdı!

15 Temmuz'un baş aktörü Adil Öksüz'ün cep telefonundan bu düşünce dansözü niçin aranır ki?

Türk devleti bu ilginç, karanlık olayı niçin aydınlatmıyor?

"Karanlık Avukat" sıfatını verdikleri bu düşünce dansözü, bu cesareti kimden almaktadır?

Geçmişte "Bazı şeyler açıklansa Kemal Kılıçdaroğlu koltuğunda oturamaz" diyen bu karanlık avukatı, kimler "CHP Strateji Geliştirme Komisyon Başkanlığı" görevine getirtmiştir?

Fidel Okan'ın karanlık yüzü aydınlatılsın ki, gerçek yüzü arkasında hangi şerefsizlikler, haysiyetsizler var Türk milleti herşeyi görsün…

Bu düşünce dansözünü kimler cesaret hapı içirerek kullanıyor?

Oradan oraya düşünce konsomatrisi gibi kimler çalıştırıyor bunu öğrenelim !

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.