VEKİLİMİZ İZZET ULVİ YÖNTER SAHİPSİZ DEĞİLDİR, ÜLKÜCÜLERİN ÖZ KARDEŞİDİR

Sayın vekilim, saldırılar sizi, bizi, hepimizi yıldıramaz. Çünkü bizler bu davaya Allah rızası için sahip çıkan, mücadele edenleriz. Allah'tan korkmayan kuldan utanmayan bu köpek sürüsü er ya da geç tokat yiyeceklerdir. Çünkü her ahın bir acısı vardır!

İnsan ancak dostları kadar büyür, dostları kadar gelişir. İnsanın çapı, dostlarının çapı kardır. Sayın vekilim, sizin dostluğunuzu biliyoruz, sizin çapınızı da biliyoruz. Çapsızlar sizi anlayamaz. Onların çapı ancak iftira atmaya yetmektedir.

Bir insanla dost olmak, geleceğinizi o insana emanet etmektedir. Dostlarımızın, boyasıyla boyanır, ahlâkı ile ahlâklanırız. Siz bizim dostumuzsunuz! Sayın Vekilim, Biz sizden razıyız Allah'ta sizden razı olsun.

Kişinin kalitesini, dostları belirler. Kim olduğunu bilmek isterse, kimselerle dost olduğuna bakmalı insan. Size iftira atanların vicdanları kararmış, dostlukları bitmiş, insanlıktan nasibini almamış kahpelerdir.

İzzet Ulvi Yönter Vekilimiz, hep bu davanın çilesine talip olmuştur. Çünkü o hep vatan sevdası ile büyüdü ve bu dava için savaştı.

İzzet Ulvi Yönter Vekilimiz, fakirin-fukaranın hakkına tevessül etmeyendir. O hep mağdurların ve mazlumların yanında olmuştur. Çünkü o erdemli, helalı-haramı bilen bir yiğittir.

İzzet Ulvi Yöntem Vekilimiz, bana göre dürüstlük abidesi, kişilikli, şasiyetli, namuslu, iffetli, şerefli bir Ülkücüdür. Ona iftira atanlar şerefsizdir.

İzzet Ulvi Yönter Vekilimiz, bizim için önemli, kayda değer, bilgili, kültürlü, haramı-helalı bilen yürekli bir serdengeçtidir!

İzzet Ulvi Yönter Vekilimiz, bu dava için taşın altına elini değil gövdesini koyan yiğit bir Ülkücüdür. Vekilimize iftira atanlar kahpedir, namussuzdur!

İzzet Ulvi Yönter Vekilimiz, kul hakkına, devlet ve millet malına eli değmemiş, o eli tutuğumuzda elimizin kirlenmediği adam gibi adamdır.

İzzet Ulvi Yönter Vekilimiz, MHP ve Ülkücü camia için bir şanstır. Çünkü o bilgi birikimi olan, vefalı davranan, nankör olmayan bir yiğittir.

İzzet Ulvi Yönter Vekilimiz, herkesi kucaklayan, gönül bahçesi insan sevgisi ile dolu olan, merhametli ve candan bir Ülkücüdür. İzzet Ulvi Yönter Vekilimizin özü bir sözü bir olan, hiç kimsenin karşısında eğilmeyen bükülmeyen dik duran erdemli bir yürektir.

İzzet Ulvi Yönter, Davasına ve Liderine sadık bir yürektir. Bu dava için gözünü budaktan esirgemeyen, yiğit ve can bir vekilimizdir.

İzzet Ulvi Yönter Vekilimize, saldırılar ne kadar şiddetli olursa olsun bu hareket hepsini bertaraf eder. Çünkü Vekilimiz sahipsiz değildir!

İzzet Ulvi Yönter vekilimiz, asildir, candır, insandır, adamın dibidir. Sayın vekilim canını sıkma, kendini üzme it ürür kervan yürür.. Sana iftira atanlar insanlıktan nasibini almamış zavallılardır.

İzzet Ulvi Yönter Vekilimiz, sahipsiz değildir, Allah'ına kadar dimdik yanındayız!.. Herhalde iftira atan köpekler kemiksiz kalmışlar.

İzzet Ulvi Yönter Vekilime köpekler saldırmış. Eeee tabii ki saldıracaklar.. Sayın Vekilim! Çünkü onların mesleği iftira atmak.

Kedi ciğere kavuşamamış murdar demiş. İzzet Ulvi Yönter Vekilimiz, MHP ve Ülkücü camiada sevilen bir şahsiyettir. Vekilimizin yanındayız.

Sayın vekilim, sizi seviyoruz, hep sizin yanınızda olacağız, hep sizinle beraber yürüyeceğiz, sizden ayrılmayacağız. Çünkü siz bu dava için büyük şanssınız.

İzzet Ulvi Yönter'in Hep yanındayız. Sayın Vekilim, Unutma ki, arkanda bir gardaşın var. Her zaman alo demen yeter. Baş ucunda biterim.

 

Zakir TOPDUR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.