BIRAKIN GERİNE GERİNE YÜRÜSÜNLER!

MHP lideri Bahçeli, devlet adamlığını yine göstererek devletin zirvesine sahip çıktı...

Milli mukavemet ve dik duruş işte budur...

Devletin bekası, milletin varlığı için birlik olunmayacak da ne zaman birlik olunacak?..

Ey bana “Niye Devlet beyi savunuyorsun?” diyenler:

Adı gibi Devlet olan, Türk devleti için kendinden vazgeçen bir “serdengeçti” savunulmaz mı?

Sokaklara dökülüp adalet bahanesiyle kaosa heveslenenleri mi savunacağız?

Türk milleti, özellikle de gerçek Atatürkçü ve ulusalcılar bu yürüyüşün adalet değil bir emperyalist işgal yürüyüşü olduğunu görecek.

Eğer bu yürüyüş tam rengini ve amacını belli etmeden yasaklanır ve müdahale edilirse, hain yürüyüşün hain amaçlarına hizmet etmiş oluruz; istedikleri de bu…

Bütün örgütler CHP’ye bağlıdır, silahlı ve silahsız PKK harekete geçmiş durumda. Elemanlarının bir kısmını büyük şehirlere kaydırıyor.

Adam, “Gandi” rolüne soyundu ya milleti aptal sanıyor.

‘Adalet' için yürüyorlar ha! Hikâye… Yalan!

İşin maskesi bu.

Esas mesele, Ankara-İstanbul hattından yeni bir Gezi çıkarmak.

Kemal'in Fetullah Gülen için yürüdüğü apaçık ortada… Bu işin lamı cimi yok. Milleti narkozlayarak 2019'a hazırlanıyorlar. Kimse uyumuyor ama... Kurulan tezgâhın herkes farkında…

Kılıçdaroğlu ve konvoya yönelik tüm provokasyonlar engellenmeli, yürüyüşün güvenliğini sağlanmalı, İstanbul’a girmesine de müsaade edilmelidir.

Yürüyüşe Akşener, FETÖ, PKK, LGBT, Kraliçenin islamcı ve kemalistleri katılacaklar. Bu engellenmemeli, katılıma müsaade edilmeli.

Gerçek yüzleri böylece ortaya çıkacak, millet niyetlerini öğrenecektir.

Gandi sallıyor, hiç bir Ülkücü onun gibi FETÖ’cü-İrancı vatan haininin peşinden yürümez. Yürüse yürüse kurt postuna bürünmüş FETÖcü çakallar yürür.

FETÖ'cü şarlatanlardan ne ülkeye ve ne de Kılıçdaroğlu'na bir fayda gelir.

Varlıkları fitne, fesat, kumpas! Kılıçdaroğlu'nu pohpohlayıp sahneye sürüyorlar!

Kısacası Türk milleti yürüyüşün sahada somut şeklini görmelidir. Türk milleti bunu görmeli ve tavrını buna göre belirlemelidir.

FETÖ nerede CHP orda, PKK nerede CHP orda, DHKP-C nerde CHP orda, karanlık dehlizler nerde CHP orda!

Sahi, CHP kimlerin emrinde, cevap verin!..

"Ermeniyiz, homoyuz, FETÖ'yüz, PKK/HDP'yiz, Hendekçiyiz, Geziciyiz, cunta severiz!" diyenlere bak, hepsinde CHP var! Allah size lanet etsin! CHP'de Tanrıkulu var, bu adama kimse bir şey demiyor, bir de üstelik vekil maaşı ödüyoruz. Her melanetin altından bu zat çıkıyor... Artık gizli değil, alenen...

Tanrıkulu’nun isminin geçtiği tam 59 rapor bulunuyor. Raporların toplam sayfa sayısı ise 216!

“Bağımsız Türkiye” yalanı savuran CHP’nin yürüyüşüne Sosyalist Enternasyonel lideri Luis Ayala da katıldı. İstanbul’a yaklaşıldıkça darbe yürüyüşünün küresel boyutu ortaya çıkıyor.

Türk devletinin bekasını hedefleyen küresel tertibi bozmak istiyorsak, yürüyüşün güvenli şekilde İstanbul'a kadar gelmesini sağlamalıyız. Yürüyüş İstanbul içine gelince de yasaklanmamalı, katılımlar engellenmemeli.

Mutlaka yürüyüşe yönelik tüm provokasyonlar başlamadan engellenmeli. Türk kamuoyu ve Tüm dünya yürüyüşün son derece demokratik bir şekilde gerçekleştiğini görmeli. Tertipçilere en küçük biz koz verilmemeli. Türk milletinin yürüyüşün gerçek amaç ve tüm renklerini görmesi için yürüyüşe sonuna kadar izin verilmeli, kesinlikle müdahale edilmemeli.

Yürüyüşe izin verilirse, iki olasılık var: İlki yürüyüşün İstanbul’da şiddete evrilmesi ve iktidarı hedeflemesi. Türk halkı bunu görmeli. Diğer olasılık ise; yürüyüşün İstanbul’da durmaması, devam etmesi ya da parklarda sürekli protesto eylemlerine dönüşmesi…

Türk halkı bunu da görmeli. Yürüyüş yasaklanır ya da müdahale edilirse, Türk halkı yürüyüşün gerçek amaç ve renklerini göremez. Türk halkı bunu da görmeli.

Ülkücü Hareket her şeyin farkında. Ne dedi Devlet bey:

“Bilmeyen varsa söyleyeyim, engel tanımayız, müfterileri takmayız, yıkılmayız, yenilmeyiz, Türklüğün ve Türkiye'nin hizmetinden vazgeçmeyiz. Türkiye bizimledir, herkes Türkiye’dir.”

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.