YAŞASIN MHP...

Akıl, insaf, iman ve vicdan sahibi olan MHP'ye şans vermelidir, yetki vermelidir, iktidara getirmelidir. Çünkü; Ülkenin varlığı, milletin birliği bir saldırı altındadır.

Bu kalleşlik karşısında yapılması gereken bellidir. Yeni bir şey istemiyor ve beklemiyoruz. Terörün olduğu her yerde, bütün dünyada ne yapılıyorsa, bizde onu yapmalıyız ve terörü bitirmeliyiz.

Bir defa daha ve altını çizerek hatırlatalım: Zor oyunu bozar. Türk milletine karşı, Türk vatanına karşı bir oyun oynanıyor. Bu oyunu oynayanlara, bu kahpelere, bu katillere bütün uzantılarıyla birlikte hadlerini bildirmek şart olmuştur.

MHP'ye onay verilmesi ise bu ülkenin birliğine sahip çıkılması ve bu ihanet sürecine bir son verilmesidir. Ülkücülük Türk milliyetçiliğinin bükülmez koludur. Bizim davamız, asırlarca devam eden büyük Türk varlığının, yine asırlarca devamını temin etmekten ibrettir.

Yaşasın MHP; yaşasın onun lideri Devlet Bahçeli, yaşasın Ülkücü Hareket. Terör ülkenin başına bela olmuştur. Bu beladan tez zamanda kurtulmak gerekiyor.

Vatan şereftir, şerefsizlere bırakılmaz diyen lider Devlet Bahçeli'yi anlamayanlar, anlamak istemeyenler, bilsin ki son pişmanlık fayda vermez.

Kim ki Türk Milleti çaresizdir diye düşünüyorsa, MHP bütün gayretiyle bu ihanet dalgasının önünü kesmeye ve bu saldırıyı yok etmeye hazırdır.

Türk milleti Bozkurdunu bulmuştur. O Bozkurt'un adı Devlet Bahçeli'dir. Onunla beraber yürüyüşe hazırlanmaktadır. Dualarımız liderimizedir.

Bozkurtlar bu yüce vatanı savunmadan ve böldürmemekten asla yılmayacaklar. MHP demokrasiye inanların partisidir. MHP fakirlerin, yoksulların, kimsesizlerin partisidir. MHP vatana ve Bayrağına sevdalıların partisidir.

 

Zakir TERCAN

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.