FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ VE SİYASET

Milletin dini hassasiyetlerinden, Devletin zayıf ve ele geçirilmiş köşelerinden faydalanıp Devletin en ücra köşelerine kadar yerleşen Fetö Terör Örgütü bugüne kadar herhangi bir siyasi partiye ihtiyaç duymamıştır.

Çünkü Fetö denen örgüt her dönemde kendine yakın aktörler ve siyasi partiler bulmuş, bu aktörler sayesinde kirli planlarını tıkır tıkır işletmiştir. Taa ki 15 Temmuz’a kadar.

O gece Milletin asil duruşu, Cumhurbaşkanının ve Devlet Bahçeli’nin ferasetli tavrı ile hüsrana uğrayan fetö denen maşa örgütün kirli planları için giremeyeceği kılık yoktur.

Yok olma aşamasına gelmiş, hapsi boylayan azılı destekçileri ve Millete silah sıkan örgüt mensupları ile Milletin paralarını cebine doldurup Batı ülkelerine kaçan ve şimdilerde bizzat küresel puştlara ajanlık yapan ağa babaları son bir çıkış yolu aramaktadır.

Kaset tuzağı ile piyasaya arz edilen “Gandi Kemal” tutmadı,
Ne de güzel türkü çığırıyor dedikleri “Türkücü Selo” tutmadı,
Şimdi de Batı ve ABD destekli “Meral Ablalarını piyasaya sundular…
O DA TUTMAYACAKTIR!

Fetö destekli Akşener ile önce MHP’yi ele geçirme ve sonrasında siyasette daha aktif bir rol üstlenmeyi hedefleyen Fetönün malum kongre tuzaklarıyla hazırladıkları muzip senaryo ÜLKÜCÜ HAREKETİN sağduyusuna ve DEVLET BAHÇELİ’nin ferasetli duruşuna toslamıştır.

MHP’yi ele geçirme ve dizayn etmeye gücü yetmeyen Fetö Terör örgütü ve küresel aktörler son bir hamle ile çıkmayan candan umut kesilmez ümidiyle 9 parti dolaşan Meral Akşener’e “Pensilvanya Merkez”den talimatlarla yeni partiyi kurduracaklar.

Duyduk ki kurulacak proje partide, sağdan soldan ordan burdan! herkese yer varmış!
Kim olursan ol, gel!
“Kim olursan ol gel” dediklerin, bir taraftan pkk’ya mendil sallayan, diğer taraftan küresel emperyalist puştlara dalkavukluk yapan dava yoksunu kişiliksiz tipler.

2002 yılında Ak Partiyi de böyle kurdular. Gelinen 15 yılda hesap ortada…
Devlet, Millet ve Dava şuurundan uzak ne idüğü belirsiz kişiliklerin bir araya geldiği Partilerin ne kadar ömürlü oldukları, bu ülkeye ne kadar zarar verdikleri geçmişte yaşanan onlarca tecrübeyle sabittir.

O nedenle, o iş öyle Merkez ayaklarıyla olmuyor kuzum! Önce Dava adamı olacaksınız!
Boşuna uğraşmayın, Ülkücüler bu zokayı yutmaz.
Ülkesi ve Davası uğruna canlarını seve seve veren vatansever yiğitler küresel puştların tezgahladığı bu tuzağa düşmez, düşmeyecektir…

Büyük Türk Milleti ve Devletin varlık ve bekası için bu "tarihi dayanışma" daim olsun...

Varsın, katil PKK-FETÖ ile elele olanlar, onlarla kirli iş tutanlar kudursunlar, çıldırsınlar, kinleriyle gebersinler Erdoğan-Bahçeli elele!

FETÖ-PKK işbirlikçileri varsın utansınlar, Milletin yüzüne bakamaz hale gelsinler, varsınlar "varlık ve beka birlikteliğine" kudursunlar!..

Hele "Ülkücü" maskesi takan FETÖ'cü kriptolara ne demeli? Erdoğan-Bahçeli "Beka birlikteliğini" FETÖ-PKK birlikteliğine değişiyorlar!..

Devlet ve Millet düşmanı terör sevici, FETÖ tetikçisi paçavra yalan söylemekten bıkmadı İşleri, mesayileri yalan, iftira, çamur, kalleş ve de kahpelik. Millet hayrına ne varsa, hepsinden adete kuduruyorlar.

Varsın tüm şer odakları bir olup üzerimize gelsinler.
Biz yine bütün oyunları Allah’ın izniyle bozmasını biliriz ve bozacağız.

Biz dedikoduya ve iftiralara pabuç bırakacak, eyvallah edecek aciz, pısırık, ürkek ve korkak bir hareket değiliz.

Sonuna kadar MHP
Sonuna kadar DEVLET BAHÇELİ

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.