MHP NEDEN BÖLÜNMEK İSTENİYOR

MHP neden bölünmek isteniyor çünķü korkusuz cesur gözü pek yeri geldiginde yavuz yeri geldiğinde yunus vatani devleti için yapmayacaği yapamayacaği fedakarlik olmayacağini bilen siyonistler bölüp zayıflatmak amacıyla MHP ye nifak tohumu ekmeye çalışıyor MHP nin bu ülkenin garantisi olduğunu bildikleri icin birinci hedef MHP dir ne yazıki bunu ’da MHP’ içinde görev almis insanlar uzerinden yapmaya calisiyorlar ama eminimki ülkücüler kimseye maşa olmayacak kadar akıllı ve bilgilidir ondan dolayı kimse bölemeyecek ve başaramayacaklardır


Başbuğ Türkeş'e muhalefet edenlerle Lider Bahçeli'ye muhalefet edenler aynı, aynı oldukları gibi maşalık yaptıkları odaklar da aynı.


kocası aşırı solcu marksist leninist; oğlu GEZİCİ ; kendisinin ne olduğu belli siyasi hurda akşener ve yandaşlarına fetö ve fetö'cü firarilerden büyük destek.! kimlerin maşası ve uşağı oldukları apaçık belli değil mi..!
Nerde Türkiye karşıtları varsa ve nerde MHP düşmanları var sa bunları destekliyor.. bunları allayıp pulluyor.... Türk Milleti yutmaz.


Bu "topuklu " Bu işi goturemez yıpranır tökezler koray aydın partiye çöker yancının hesabı bu.Kimse bu koraya aydın birşey demeden kaydı ama Ümit Özdağ da tilki kurnazı

Düşmanı Tanımak Tehlikeyi Bertaraf etmektir. Mesele Devlet, Mesele Millet, Mesele Vatan, Mesele Bayrak ,, Mesele Ezan, mukaddesat.! .. gerisi mi teferruat.


Yolumuz gaza,sonu şehâdet Dinimiz ister sıdk ile hizmet Anamız Vatan Babamız Millet Vatanı mamur eyle Yarabbi! Milleti mesrur eyle Yarabbi !


Biz Ülkücüyüz, biz Türklüğün keskin kılıcı, İslam'ın yükseklerde dalgalanan ar ve namus simgesiyiz.

Ülkücü olan yolundan asla şaşmaz.
Hak yolundan taviz vermek bize düşmez,
Ülkücülük şereftir tavizi olmaz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.