Meral Akşener'e FETÖ firarilerinden büyük destek!

Yeni parti kurma çalışmalarında bulunan Meral Akşener'e FETÖ firarilerinden büyük destek! Akşener güzellemeleri!

FETÖ'nün 2019 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adaylığı için Meral Akşener'i destekleyeceğini sosyal medya paylaşımlarıyla açıkça ifade ediyorlar

Emre Uslu, A. Vatandaş, Tuncay Opçin, Fatih Akalan, Said Sefa, H. Cücük, Faruk Mercan, Hakan Şükür, Ö. Turanlı, Bülent Keneş, Önder Aytaç

MHP'den ayrılıp yeni parti kurup Cumhurbaşkanı olmayı düşünenler bizzat FETÖ'ye destek verenlerdir!!!

Meral Akşenerin Partisi İçin Hazırlıklar bitmek üzere.
3..2..1..
VE FETÖ Yeni bir Akşenerle Yeniden Türk Siyasetine Girme Hamleleri Yapıyor

Bu Ülkenin teminatı ve sigortasi MHP sidir. Türkiye aleyhine olan bölücülüğü Vatan Bayrak İslam düşmanlarını karşısında duran Fetö pkk gibi hain bölücülerle müzakere değil mücadele yapılması gerektiğini Vatanin bölünmez üstünlüğünü ve laik Cumhuriyetini Atatürk korumak için elinden gelen gayreti göstererek daima dik duruşun önüne geçilmeyince MHP yi bölme eğilimi hem Bahceliye yok etme çabaları en hızlı şekilde faliyetini sürdürketmektedir.

Kimin yaptığı önemli değil âmâ böyle oyunlara gelmemek önemlidir. Başka MHP yok bunu anlatalım kardeşlerim

Bizler bu Ülke için elimizden geleni yapmaya çalışırken bu Ülkeyi sadece çıkarları ve menfaatleri için kullananların çomak sokmasıyla mikser gibi karıştırarak amacına ulaşma gayreti içindeler.

Bizler buna müsade etmiyecez arkadaşlar

Yukarıdaki örnekten de anlaşılacağı üzere yeni kurulacak parti için 1 Kasım seçimleri sonrasında FETÖ ekibi tarafından oluşturulan Türk milletini yalanlarla aldatma politikasının devam ettiği görülmektedir.

Terör örgütü FETÖ’nün “gizli ve açık” elemanları tarafından yürütülen ve 1 Kasım seçimleri sonrası başarılamayan MHP’yi ve Türk milletini ele geçirme amaçlı operasyonun, 15 Temmuz sonrasında da aldatma politikaları ile "15 Temmuzda başaramadıkları darbe girişiminin" Türk milletinden intikamını almak için devam ettiği görülmektedir.

Takdir Yüce Türk milletinindir...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.