Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

BURASI TÜRKİYE..!!!

“Şu an bulunduğunuz yer Kürdistan'dır” diyen esnafa cevap vermekten aciz, dilini yutmuş Milliyetçi geçinen bir parti lideri düşünün.

Diğer yandan Bu ülkede Kürtlerin hakkını savunuyorum iddiasında bulunup Sonrasında kurban eti dağıtan 16 yaşındaki Yasin'i bıçaklayarak balkondan aşağı atıp, üzerinden arabayla geçip, benzin döküp yakacak kadar kendisinden olmayan Kürtlere karşı nefret duyanları düşünün.

Bunlar yaşanırken Kılıçdaroğlu, “Demirtaş boşuna cezaevinde” diyor.  Akşener “Demirtaş terörist değildir” diyor.

En acısı ise bunlar halen Milliyetçi, demokrat, özgürlükçü, halkçı, barış elçisi, kurtarıcı .... olarak görülebiliyor ya en çok buna yanıyorum...

Burası Kürdistan" diyene Bir Diyarbakır annesi kadar yürekli olup "Başlarım Sizin Kürdistan davanıza" diyemedin mi? Belli ki sen oraya kendin gitmemişsin, dostların tarafından gönderilmişsin.

Sen oy alamadığın bir şehre git, koskoca şehirde HDP’li bir dükkana gir, o da sana burası “kürdistan desin… Biz  bu filmi soğancıdan, açız diyen alemci teyzelerden zaten biliyoruz. İstismar ettiğiniz “ülkücülük” ve “Türk milliyetçiliği” maskeniz Siirt’te düşmüştür…

Devletin terörü bitirmek, terör örgütünün silah bırakmasını sağlamak için yürüttüğü girişimleri diline dolayıp Cumhur ittifakını hedef alan Akşener ve İyi Partili “ülkücüleri”  bir karar vermeye davet ediyorum! Anadolu toprakları “Kürdistan” mıdır yoksa “Türkiye” midir?

İyi bilinmeli ki "Burası Kürdistan" diyene, diyeceği olmayanın gideceği yol bellidir..!!

Bizim çizgimiz nettir. Burası; Alevisi, Sünnisi, Türkmeni, Kürdü ve Çerkezi, Lazı, Boşnağı, Zazasıyla , Edirne’den Kars’a Türkiye Cumhuriyetidir. 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum