Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

BÜYÜK ZAFERİN ALTINDA YATAN DEHA

Yalanla algıyla halkı etnik ve mezhebi ayrıştırarak kutuplaştıran bir muhalefet anlayışı ile iktidar devşirmek isteyenlerin seçmenine sürekli pompaladığı devlet düşmanlığına dönüşen kin ve nefret söylemleri direk olarak Ülkenin toprak bütünlüğüne yapılmış hamledir buna Türk milleti geçit vermez vermedi de .
Muhalefet bu ülkeyi yönetmek istiyorsa her şeyden önce Milli çizgide yer almalı milletin hassasiyetlerini benimsemelidir.

Kendi Milletini ötekileştiren nefret eden bir anlayış bu aziz Milleti’de yönetemez.
Devlet geleneği binlerce yıl öteden gelen genç Türkiye artık dünya üzerinde sahibi olduğu söz hakkını ele almış bölgeselden çıkıp Küresel bir güç haline dönüşmüştür.

Burada dönüşümün hazırlanıp yürütülmesi en önemliside devamlılığının sağlanmasında sayın Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ beyefendi’nin zekası dehası yatmaktadır.

Şimdiye kadar milliyetçi Hareket Partisine ardı ardına yapılan saldırıları tefrikaları algı ve oyunları boza boza yıka yıka gelen bir MHP var ve yine burada da Devlet beyin sağlam duruşu ve dehası göz ardı edilemez niteliktedir.

Kendisininde ifade ettiği gibi

“Bunlar provokatör,üstün zekalı şahsiyetler,oyun kuruyorlar oyun oynuyorlar hattı zatında bütün oyunların içerisine bunlar düşüyorlar bizi tanımıyorlar MHP’yi tanımıyorlar BENİ DE TANIMIYORLAR”

İşte bu sözleri ile  ihanet girdabındaki ihanet şebekelerinin her türlü oyununa tuzağına karşılık MHP’nin bir hamlesinin olacağını ve bertaraf edeceğini ifade etmektedir.

Geldiğimiz noktada Türk milleti son sözünü söylemiş iç ve dış tehditlere ve dışarıdaki Türk düşmanlarının içimizde ki kullanışlı aparatlarına kesin bir dille yanıtını vermiştir.
Artık Dünya yeni Türkiye yüzyılı ile tanışıp hafızasını tazeleyecek ve tüm Dünya adalet ile yeniden tanışacaktır.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Göksal BEŞKAYA Arşivi
SON YAZILAR