Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

KAHROLSUN İSTİBDAT YAŞASIN HÜRRİYET

 “ABDULHAMİD’İ DEVİRMEK”

Her çıktığı kürsüde Kahrolsun istibdat yaşasın Hürriyet sloganları atan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 1908'de Osmanlı padişahı Abdülhamid'e karşı isyan edenlerin öne çıkan sloganını neden kullanıyor.?

Dehşet verici bir olayla karşı karşıyayız. 1900’lerin başında Abdülhamid’i devirmek için İttihat ve Terakki’nin gözleri öyle bir dönmüştü ki, Ermeni ve Bulgar çeteleriyle iş birliği yaptılar. Sırf Abdülhamid’i devirmek için ülkeyi bölmek isteyenlerle işbirliği yaptılar. 1902 İttihat ve Terakki kongresinde Ermeniler var. 1907’deki İttihat ve Terakki Kongresi’nde yine Ermeniler var. 1902-1907 arası sürekli Taşnaklar, İttihatçılara ‘Hadi gelin beraber savaşalım, Abdülhamid’i öldürelim' çağrısı yapıyorlar. Nitekim 1905’te Taşnaklar, Abdülhamid’e bombalı saldırı düzenliyor.

Bu gün karşılaştığımız durum tamda budur Ermeni terör örgütü PKK’yı ve onun siyasi ayağı Yeşil sol Partiyi yanlarına alarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Türk milletinin iradesine savaş açılmış 100 yıl önce yarım kalan işlerini tamamlamaya uğraşıyorlar.

Meral Akşener ve beraberinde ki “Zillet” bu isyanın liderliğini yapıyor Ülkenin yönetimini ele geçirmek için yapmayacakları çılgınlık kurmayacakları ittifak yok gibi.O kadar gözleri dönmüş ki terör örgütleriyle bile iş birliği içindeler.

Sahneye koyulan oyun aynı, oyuncular aynı,senaryo aynı, senarist aynı uyanın artık ey ümmeti müslimin.Abdülhamid’i 
deviriyorlar UYANIN.!

28 mayısta seçime gideceğiz Ezan-ı Muhammediye’ye 
Al Bayrağa Vatana sahip çıkma zamanıdır.

15 temmuz ruhu ile bir kez daha sandık başına gidelim. Çanakkalede attığımız tokadı bir kez daha atalım.Türkiye’nin ve Türk milletinin yıkılamayacağını bölünemeyeceğini gösterelim.
Göksal BEŞKAYA

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.