Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

HEWAL EKREM

Güya “her şey çok güzel olacaktı” ama ne oldu; dağda yaşam alanı bulamayan PKK Kandili, İBB’ye taşıdı. Devletin hiçbir kurumunda iş bulamayan Fetö, Mlkp, Pkk örgütü militanları Hewal Ekrem sayesinde burayı kendilerine üs yaptı.

Büyüyen güçlenen Türkiye’nin önünü kesmek için emperyallerin içeride siyasi enstrüman olarak kullandıkları ‘’ZİLLET’’ ittifakı son seçimlerde kazandıkları belediyelerin kadrolarına yerleştirdikleri terörle iktisaplı kişileri kasıtlı olarak kadrolara doldurulduğu aşikardır.

Dağdan ‘’ZİLLET’’e sürekli halkı sivil itaatsizliğe çağırmalarını ve bunun propagandasını yapmalarını istemesinin yegane sebebi, Ülkede iç karışıklık çıkarıp mümkünse iç savaşa sürüklemek ve Ülkeyi ele geçirmektir.

İçerideki yapılanma deşifre oldukça, kurulan sinsi tuzak açığa çıkıyor;

Belediyelerin çeşitli birimlerinde konuşlandırılan bu militanlar aldıkları tek bir talimatla görev yaptıkları zabıta, temizlik işçisi, yol bakım onarım vb. departmanlarda eş zamanlı olarak iç karışıklığın fitilini ateşleyebilirler. Metrolar, Yeraltı geçitleri vb. kritik noktalara patlayıcı yerleştirip İstanbul’u haritadan silebilirler.  

Terör örgütü ile ilişkisi olanları diğer adi suçlarla karıştırmamak lazım. Bunlar geçmişte yaptıklarından asla pişman olmayan, itaat ettikleri sahiplerinden hiçbir şekilde kopmayan kişilerdir. Öyle ki sahiplerinden aldıkları bir talimata bakarlar. Bunları belediyelerde işe almak ciddi bir güvenlik riskidir. Can güvenliğimiz için tehdittir. Bunların eş zamanlı olarak harekete geçmeleri demek ülkede bir kaos doğurur…

Hewal Ekrem mecburen bu meseleyi kapatmaya çalışıyor. Çünkü terör örgütü sevicileri oyları sayesinde koltuğa oturdu. Bedelini ödemeye mahkum…

Büyüyen Türkiye’yi son 10 yıldır, defalarca durdurmaya çalıştılar. Elhamdülillah bu süreçte bütün girişimlerini başarısızlığa uğrattık. İnşallah bu mücadelenin sonunda artık bizi durduramayacakları kadar büyük ve güçlü bir ülke oluruz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.