Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

İÇİMİZDEKİ HAİNLER…

CHP’nin bu ülke adına hiçbir projesi yok. Cumhuriyet kurulduktan sonra oluşturulmuş elitist bir tabaka "Cumhuriyet İlkeleri " adı altında İslam Dinine karşı konumlandırılmış  ( din karşıtı değil, dikkat edin ) elit bir tabaka.  Bu ülkenin gerçek sahibi biziz bilinçaltıyla yönetime sahip çıkıyorlar ( dikkat edin talip olmuyorlar) nitekim İnönü’nün damadı Metin Toker ; Turgut Özal için şunları söylüyordu " Bir çiftçinin  çocuğu Atatürk ve İnönü’nün makamına nasıl oturabilir " bu cümle CHP’nin topluma ve yönetime bakış açısını özetliyor.
Peki amaçları ne? 
Henry Kissinger’in meşhur olmuş bir sözü var “Biz ABD olarak niye büyüğüz, biliyor musunuz… Çünkü biz; Hainlerimizi hemen ETKİSİZ HALE getiririz, Başka ülkelerin Hainlerini de destekleyip, o ülkelerde iyi mevkilere getirir, ABD lehine kullanırız”..

Peki bizdeki hainler kimler?
Son günlerde Fetöcülerin bile İmamoğlu'nun icraatlarını eleştirmesinin altında yatan şeytani gerçekler yakında ortaya çıkar. Şimdilik İmamoğlu’nun kendini azl ettirip kahraman olma gayretini görüyoruz. Çünkü İmamoğlu algının getirilerini iyi biliyor. Elbette bunları yaparken kendine verilen diğer görevleri de ihmal etmiyor. Alevilik üzerinden yaratmaya çalıştığı algı, tehditkar söylemler vb..  bunlar yapılırken diğer yandan Kaftancıoğlu Askere Polise kurşun sıkan DHKPC/MLKP teröristlerine sahip çıkıyor. Hatta “KOMUTANIM” demekten de geri kalmıyor.  
Çıkarlar ters düşünce hain haini satarmış, Pkk'nın Rusya için çalıştığı dönemde elebaşıyla el ele gezip, kırlarda çiçek toplayan Perinçek, şimdide itirafçı olmuş…  Meral Akşener için "Gladyo Kraliçesi" sözünün somut delillerini aramasına gerek yok. İyi Parti İstanbul Milletvekili adaylarına bakmak zaten yeterli…
Bağımsız ülkelerde nasıldır biliyor musunuz ?  Hainler siyaset yapamaz, hatta mahkemede bile yargılanmazlar. Sorgusuz  İNFAZ edilirler.

BİZ DE DEVLETİMİZİN GEREĞİNİ YAPMASINI BEKLİYORUZ..
 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Göksal BEŞKAYA Arşivi
SON YAZILAR