Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

Köpekler Yersiz Ve Çok Uluyunca, Sürüye Kurtları Davet Ederler! Ulumalar Arttı! Dikkat!

CUMHURIYET kurulduğundan bu yana söz ile iş yapıp, pratikte koca bir hiç olan CHP ile terör örgütü arasındaki ilişki çok eskiye dayanıyor. 1970’li yıllara kadar giden bir ilişki geçmişi var. Bu geçmişten gelen birikim bu aralar CHP'yi tamamen etkisi altına almış durumda.  Geçmişten bugüne CHP terör ile iç içe oldu ve özgürlük maskesi altında terörü hep destekledi. Yalnız son zamanlarda artık terörle olan bu bağını artık gizleme gereği bile duymamaya başladı. 

Peki CHP neden kudurdu ;

Kandil düşünce, HDP’den bekliyorduk, nitekim HDP ile göbek bağı bulunan CHP’den Sesler yükseldi. Terör örgütüyle uzun yılar beraber olunca, Atatürkçülüğü bırakıp bu sefer Alevilik üzerinden bölücülük yapmaya başladılar. Çünkü Maymunlar öteki dalı tutmadan diğerini bırakmazlar…

İmamoğlu’nun hazırlamış olduğu kolilere yerleştirilen kitapçıkta, Aleviliği bir din gibi göstermeye çalışması projenin bir parçasıydı. Yalnız bu bayat taktikleri artık vatanını, milleti seven Alevi yurttaşlarımız tarafından rağbet görmeyince, bir diğer proje eski HDP’li , yeni TİP’li, arka sıralarda kalmış oyuncu müsveddesi Terörist Barış,  işçi bayramını kutlama bahanesiyle sahne aldı.

1 Mayıs işçi bayramıdır. Bu ülkede teröristler kutlayamaz!  Biz cuma dahil camilerimizi kapatalım, siz 1 Mayıs bahanesiyle on binlerce insanın hayatını tehlikeye atın. Sonra da siyaset yapıyoruz deyin. Normal bir işçi hiç bir zaman sokağa çıkıp kaos yaratmaz, 1 Mayıs’ta sokağa çıkıp’ta herşeyi yıkıp ve yakanlar, Devlete sırf zarar vermeyi amaçlayanlar,  Vatan Hainleridir. 

Aslında onlarında kutlamaya hakkı var! 
Vücudunu para karşılığı başkasının kullanımına sunanlara vücut işçisi deniliyor,(erkeği kadını olmaz satılık satılıktır). Onlarda vücut işçisi olduğu için canları cop çektiğinden kutluyorlar. Normal zaman olsa tomayla gusül aldırmak vardı..! 

Unutmayın;  terörist, yandaşları ve sevicileri..!

Siz bizim tellerimize hangi notadan vurursanız, biz de o makamdan çalıp söyleriz.  Artık Provokatif eylemlerinize izin vermeyen yerli ve milli olan Türk Milleti var ..Bizler her sese aldırış etmeyiz lakin tedbiri de elden bırakmayız  son çırpınışlarınız.
Size artık fırsat vermeyeceğiz… 
 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Göksal BEŞKAYA Arşivi
SON YAZILAR