Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

MERAL BULDAN, PERVİN AKŞENER..!

15 Temmuzda yaşanan hain darbe girişiminden önce kendisine verilen “15’inden sonra işler değişecek seni Başbakan yapacağız” müjdesinden sonra ayağı bi türlü yere basamayan meral Akşener kanaldan kanala mitingden mitinge koşturup ben Başbakan olacağım diye sevinç nidaları atarken 15’inden sonra işlerin bir anda bu denli değişeceğini feraseti geniş büyük Türk milletinin demokrasiye, iradesine ve seçtikleri Başkanlarına can siperane sahip çıkabileceklerini tahmin edememişdi.Hain terör örgütü Fetö’nün daha sonraki talimatları ile Partisini “ZİLLET” ittifakına monte eden ve bunun getirisi olarak da HDPKK ile aynı yolda yürüyen Meral Hanım şimdilerde her grup konuşmasında kürsüye çıkıp haysiyetten, karakterden, namustan, ardan, inançtan, mertlikten bahis ediyor.
Meral Akşener'in tüm bunları ifade ederken çiğ ve samimiyetsiz bir role bürünmesi ise "profesyonelliğinin" bir diğer göstergesidir.
Bu sefer her şey çok açık, her şey çok net, gizlisi, saklısı ve hiç temiz yanı kalmadı. Ne yazık ki hiç bir orta yolu da kalmadı. Bütün diyalog kanalları, tek tek kapandı. Bu bayrağa, bu ezana ve bu vatan toprağına gönül vermiş her bir insanın terör meselesi canını yakıyor. Bu mesele için, bıçak kemiğe çoktan dayandı…
HDP denen parti, Türkiye’nin partisi mi? Hayır, Türkiye’den nefret eden ve Türkiye’nin parçalanıp bölünmesi için, karanlık odaklar tarafından kurulan bir parti…
 PKK, Amerika’nın destek verdiği, kanlı bir terör örgütü müdür ? Diye sorulduğunda,
“Hayır. PKK, terör örgütü değildir” diyenler HDP’ nin de PKK’nın siyasi kolu olduğunu kabullenmiyor çünki talimat öyle. Tüm HDP’li vekillerin, millet için değil, kandil için çalıştığı da kesin.
Bütün bunlar olur iken, benim Meclisimde terör sözcüleri varken ve milletin parası, dağa giderken, millet iradesine zarar gelmiyor, ama terör vekillerinin dokunulmazlığı kalkınca, millet iradesine darbe oluyor öyle mi?...
Yüzlerce şehit anası ve şehit eşi varken “ Biz sırtımızı PKK ya dayadık” diyen ve bir PKK’lı militandan farkı olmayan HDP’li vekilin kadınlar gününü kutlama gafletinde bulunan İmamoğlu  “ittifak yok, kahvaltı var” Kem küm diyenlere yardımcı olmuş. Maskeler düşmüş, kirli ortaklıkları tüm dünyaya servis edilmiştir.
Lafı kıvırmaya gerek yok bizim için destek verende, yanında yürüyende, beraber ismi anılanda PKK militanıdır. O yüzden MERAL=BULDAN PERVİN=AKŞENER Bu gerçeğin, aması, fakatı olamaz.  PKK’nın, siyasi uzantısı HDP’nin Mecliste olması, 15 Temmuz gecesi, bu toprakları yeniden vatan yapan aziz millete hakarettir. Diyarbakır’da ki evlat nöbeti tutan, cennet kokulu o annelere ihanettir. Böyle bir ihanet ortada iken, HDP’ye sahip çıkmak, bayrağımıza ateş eden silaha kurşun olmaktır!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Göksal BEŞKAYA Arşivi
SON YAZILAR