Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

MİLLETİN EĞLENCESİ KILIÇDAROĞLU

Öyle zamanlarda öyle açıklamalar yapıyor ki,sosyal medyada bir anda patlama yaşanıyor.Alay edenler,hayret edenler makaraya sarıp ardı ardına twit atanlar…

Geçtiğimiz gün kılıçtaroğlu yine yaptı yapacağını ve patlattı maytabı, “ organ mafyasından, eroin kaçakçısından ve kara para aklayandanvergi alacaksın’’

Başta;  insanı bir anda hayrete düşüren,  bir o kadar komik gelen bir açıklama değimli?  Zaman zaman kılıçtaroğlu’nun bu tip açıklamaları ile karşılaşıyoruz. Haliyle bize de eğlence çıkıyor.  Hurra, sosyal medya, gırgır şamata…vb.

Oysa kazın ayağı öyle değil işte.Maalesef Kılıçdaroğlu’na gülüp eğlensekte neticede her birimiz, aynı gemide yol alıyoruz. Bizler dalga geçerken birileri oturup bizi izliyor,gülüp eğleniyor. 

CHP kaynıyor;  CHP içten içe yanıyor ve bunu çok güzel gizliyorlar. Kılıçtaroğlu’na hakkını teslim etmek lazım partisindeki vurgun,talan,taciz,tecavüz olaylarını unutturdu.Hükümetin ve Cumhurbaşkanının icraatlarını gölgeledi.Tüm bunlara da maalesef bizim sazanlar balıklama atladı,güldüler eğlendiler.

Bizim bir davamız var gerek ülkücü kanadı gerekse  Ak parti kanadı sevenleri destekçileri bizler birer neferiz bizler bir davanın peşinde olan büyük,güçlü ve tam bağımsız TÜRK devletinin hayalinin peşinde koşanlarız. Hedef kızıl elma,bu türkü ile yola çıkmışız,biz aldanamayız bizim cambazı seyretme lüksümüz yok uyanık olacağız.

Kılıçtaroğlu aptal,ahmak yada cahil bir adam değil her yaptığının her söylediği sözün bir amacı bir hedefi var ona bunları yaptıran söyleten var, burada şunuda yazmadan geçemeyeceğim kendi iradesi ile CHP’yi yönetmiyor neredeyse cumhuriyet tarihi kadar eski köklü bir parti ama artık tamamı ile kontrolden çıkmış durumda şirazesi kaymış, ekseninden sapmış adeta pusulasını kaybetmiş bir gemi gibi deryada savrulup duruyor battı batacak.

Bizlerin,“Allah katında Din hiç şüphesiz İslâm’dır” ayetine sımsıkı sarılarak Türk Devletini koruma, gözetme ve sahip çıkması, en asli vazifesidir..

Çünkü; Hilalimizin gölgesinin indiği, her coğrafyanın mazlumlarının, arş-ı alaya “beklediğimiz milleti uyandır ya Rab” diye gönderdiği dualar,

bu kadim Devlet ve bu aziz millet içindir..

Cihan Hakimiyeti mefkuresini gerçekleştirip, Aleme Nizam sağlayana dek, mücadelemizden geri durmayacağız..

Yatıp kalkıp, iki de bir ekonomiyi burnumuza dayatanlar ve bunu gündem yapanlar çok iyi bilmelidirler ki,

Her şey ekonomiden de ibaret değildir..

Çünkü bizim gırtlak sevdamız, menfaatlerimiz, Vatan sevdamızın ve Ümmet kardeşliğimizin hiçbir zaman önüne geçemez..

Sonuçta;

 merdivene ters binen komedi kemali değil neden böyle yaptığını düşüneceğiz cambaza aldanmayıp davamıza konsantre olacağız sosyal medyada saman kafalılara meydanı bırakmadan üzerimize düşeni fazlası ile yapacağız  bilmem anlatabildimmi… 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.