Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

VATAN HAİNLERİ BİRLİĞİ

Türk Tabipleri Birliği, kendini şöyle tarif eder; “Türkiye’deki hekimleri temsil eden bir meslek örgütüyüz. Doktorlarımızın  haklarını korumayı, bu mesleği temsil etmeyi ve ahlakını korumayı, tıp eğitimine katkıda bulunmayı ve Türkiye halk sağlığını geliştirip yaygınlaştırmayı amaç edinmişiz.”

Evet Türk ile başladığından adına bakınca yerli ve milli bir duruşu olan, hekimlerin haklarını koruyan bir sağlık kurumu sanırsınız. Bakmayın siz Türk Tabipler Birliği’nin, sağlık çalışanlarının haklarını koruyor görüntüsüne.. Türkçülük maskesi altında vatana ihanet ediyorlar. Terör örgütünün sözcülüğünü görev edinmiş bu yapı, hükümet tarafından ortaya konulan her projeyi engellemeye çalışan bir terör yuvası haline gelmiştir.

Sağlık çalışanlarına en büyük zararı, bu meslek kuruluşu kisvesi altında çalışmalara imza atan bu yapı veriyor. Bu sebepledir ki Devlet Bey tarafından “Korona kadar tehlikeli” görülmüştür.

Düşünün, 6 ay içinde 8 bine yakın insanımızı kaybettiğimiz Koronavirüs salgını için, “vıdı vıdı” yapmaktan başka bir faaliyetini göremediğimiz Türk Tabipler Birliği, bir de kalkıp, raporunda “Karl Marx”tan bize inciler döktürürse..

Bunların, sağlık çalışanlarına ne katkısı olabilir ki?...

Koronavirüs için küçücük bir ileri yönelik teklifi bile olmayan, sabahtan akşama kadar sadece ve sadece, “Açıklanan rakamlar gerçek dışı” diyen, ama gerçek olduğunu iddia edecekleri bir rakam da veremeyen bir meslek kuruluşu ile karşı karşıyayız..

Muhalefet etmekten başka bir icraatı olmayan, Tabipler Birliği’nin kafa dengi adamlardan oluştuğunu gören CHP Genel Başkanı, geçtiğimiz gün yaptığı tatil sonrasında, Tabipler Birliği’ni ziyaret edip, akla ziyan açıklamalarıyla, “Al birini, vur ötekine” dedirtecek sözler sarfetmiş...

Bazı medya kanallarında atılan manşetlere göre;

CHP Genel Başkanı, koronavirüs ile ilgili, tabipler eşliğinde, çok çok çok önemli açıklama yaptı....

Açıklama,

K. Kılıçdaroğlu: “Kahveler açık.. Ama kağıt oynamak yasak. Vatandaş kahveye niye gitsin o zaman!”

Ve

Devam ediyor....

"Oysa önlem alabilirsiniz. Dersiniz ki: Her oyunda yeni, sıfır kağıt açacaksınız. Bitti, bu kadar basit. Ama bu düşünülmüyor. Akıllarına bile gelmiyor.”

Haydi Millet.

Haydi belediye başkanları

Haydi valiler.

Haydi kaymakamlar.

Haydi kahveciler..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu büyük buluşunu hayata geçirin....

Kim demiş Kovid-19 öldürür diye..

K. Kılıçdaroğlu ve CHP’yi dinleyin siz, bakın tek ölüm yaşanıyor mu?...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.