15 TEMMUZ KİMİN KONTROLÜNDE YAPILDI?

Sanıyorum geldiğimiz aşama itibarıyla bu sorunun cevabını az çok verebilecek durumdayız…

Fetö soruşturması artık Devlet meselesi olmuştur. Hiç bir şekilde geri adım atılamaz. Soruşturmanın teminatı Türk devletidir, Devlet Bahçelidir.

Tekrar diyorum; Fetönün en güçlü döneminde Fetöye ölüm pahasına meydan okuyan Devlet Bahçelidir şimdi mi fetöden çekinecek! Tabiki hayır.

Bu tehdit Fetö adına yapılmış bir tehdittir. Nereden bakılırsa bakılsın çok vahimdir. Cumhuriyet savcılarımız gerekeni yapmalıdır.

Nitekim Fetöcüler de bunu böyle analiz etmişki hemen ertesi günü tetikçileri üzerinden resmen Bahçeliyi tehdit etmeye başlamışlar.

AK partideki Fetöcüler tetikçilerine 'Partide soruşturma başlarsa ucu sana dokunur' dedirterek açıkça Erdoğan'ı da tehdit ediyorlar.

Para için yapamayacağı olmayan haysiyetsiz kalemler; 'Partide Fetö soruşturmasını başlatmak Erdogana kumpastır' tezini işliyor.

Fetönün en güçlü olduğu dönemde Fetönün tehditlerine boyun eğmeyip Fetöye meydan okuyan Devlet Bahçeli şimdi mi boyun eğecek! Tabiki hayır.

Devlet Bahçeli zerre geri adım atmadı. Kontrol, denge, taktik demedi, Ellerinden geleni arkasına koymasınlar deyip Fetöye açıkça meydan okudu.

Devlet Millet söz konusu olduğunda Bahçeli denge menge tanımaz, ilm-i siyaset takmaz, taktik maktik takmaz, direkt gerekeni yapar.

Devlet bahçeli Fetönün en güçlü olduğu, devleti tamamen ele geçirdiği 14yıldır asla Fetö'den korkmadı, tehditlerine aldırış etmedi.

Devlet bahçeli denge menge demedi, ince siyaset yapayım demedi, tehdit edenlerinin alayına meydan okudu ve karşısından kovdu. Sonrası malum.

Kurultay tartışmaları başlayınca Fetöcüler Bahçeliyi Bursa konuşmasını dosyaları açmakla, ona karşı yargı komplosuyla yüzüne karşı açıkça tehdit etmişti.

Mesele Türkiye’yi devirmek. Türkiye devrilmeden hiçbir şey yapamayacaklar. Bu yüzden kavgamız çok büyük.

Belki bu sefer ekonomik bir dalgaya, finansal bir krize yatırımyapıyorlar. 15 Temmuz sonrasına dair yeni yol haritaları
sanki belli olmuş gibi. Yapsınlar, biz de ne yaptıklarını takip edeceğiz.

Dikkat edin, verdiğim üç örnekte de aynı kişilerin, çevrelerin Türkiye’ye yönelik operasyonu merkezde.

İyilik de, kötülük de yalnız dolaşmaz” derler ya... Şimdi kötülerin volta zamanı...

Bay Kılıçdaroğlu , asıl sen Ata'nın partisi CHP'yi, deccal FETÖ, DHKP-C ve PKK'nın elinden yakasını kurtar, onlara rehine oldun...Kurtarabilir misin?..

Sahi, Kılıçdaroğlu 'nun cuntacı Sisi'den, diktatör Esed'den ne farkı var? Onlar da Türkiye 'ye saldırıyor, Kılıçdaroğlu da Türkiye 'ye saldırıyor...

Kılıçdaroğlu , "Dört"madeden vazgeçilmeli demiş,"Tek vatan, tek Bayrak, tek Devlet ve tek Millet" bay Kılıçdaroğlu bu değerlerin hangisinden vazgeçelim. Adam ahmak!

Kılıçdaroğlu da, FETÖ'nün kaset rehinesi ve Soros'un TESEV üyesi olduğu için, bu vekilin terör seviciliğine göz yumuyor...Ses çıkarmıyor...

Şer odakların ve PKK'nın CHP içindeki Truva atı olan bu zat, Milletten vekil maaşı almamalıdır...PKK terörist cenazelerinin müdavimi oldu...

"CİA ajanı" Tanrıkulu suçlamalarını yalanlamayan CHP'li bu zatın dokunulmazlığı derhal kaldırılmalıdır...

Kemal Kılıçdaroğlu ve Sezgin Conikulunun açıklamaları yeterince net!

Biri diyor ki, "Pkk, Pyd terör örgütü değildir, İhvan terör örgütüdür. Rabia da terör örgütü işaretidir"

Yetmez kardeşim!
Vatandaş olarak gördüğünüz yerde yüzlerine tükürün.
Kimsin sen Conikulu!
Maaşını bu milletten almadığın belli..

Kesin bunun maaşını meclis başkanım!
Vekilliğini düşürün!
Tr705 koduyla gönderin kraliçenin ahırına!

Yürekli savcılarımız demiyorum, içinde birazcık vatan, millet ve aile kavramına inanan, bu ifritlere gereken cevabı verecektir​.

Türkiye 'ye bir baskı olsa, dışarda Haçlı Batı ve İsrail, içerde de CHP bayram edecek, bu kafayı Allah kahretsin...

“Biz, bu topraklar için bin yıldır kesintisiz kan döküyoruz. Bayrağımızın rengi, estetik durduğu için kırmızı değildir.

Biz bu topraklar da Bin yıldır nöbet tutuyoruz. Bakalım ABD ve terrörist grupları PKK/PYD/FETÖ ile birlikte ne zamana kadar dayanabilicek..!

Vatan uğruna ölüm kadar şerefli bir şey varmıdır?!

Yaşasın vatan için can verecek Şerefli Üniformalılar!
"Zalimler için yaşasın CEHENNEM."

Allah yolunda, Vatan Uğruna Şehit düşenlerin Anısına Yaşasın Şerefli Şahadetler..! Var olsun Türk Milletinin geleceği için Can verenler..!

FETÖ' nün itlerine hak ettikleri tokat vurulmaz ise, oyunlar oynamaya devam edecekler. Canları yanmaz ise canımızı yakmaya devam edecekler!

Ülkücüler olarak!
Devletin ve Milletin bağımsızlığı için,kanımızın son damlasına kadar durmadan #mücadeleye devam edeceğiz
Bu kadar net..!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.