16 Nisan tarihi dönüm noktasıdır

Bu Kahraman Millet olayın farkındadır, göreceksiniz EVET oyları yüzde% 65'e doğru ilerliyor, senin de katkın olsun...EVET de, pişman olma...

Hayır vereceğim diyen kardeşler! Kararınızı gözden geçirin, gün birlik, kardeşlik, milli dayanışma günüdür, vatan hainlerine fırsat verme...

16 Nisan tarihi dönüm noktasıdır. FETÖ ve PKK'lı katil sürüsü pusuda beklemektedir,onlara fırsat verme, ömür boyu vicdan azabından kıyranma!

Kardeşler! Kol kırılır yen içinde kalır, kırgın küskün olabiliriz...Allah'tan af dilerken, affetmesini de bilmemiz gerekmez mi?..


Bak Muharerem İnce Liderim Bahçeli'ye neler söylüyor? "Bazı ülkücüler bizimle beraber"diyor.12 Eylül 1980'de vücuduna jiletle CHP çizenleri unutma!

Şimdi bunlar o kadar Ülkücü sevdalısı oldu ki, gözleri bu sevdadan kör olduğu için, Ülkücü katilleriyle yanyana durmayı fazilet sanıyor, "Ülkücülere hakaret edenlerle niye yanyana duruyorsunuz?" diye de soruyorlar.

Yani bunlara göre Ülkücüleri şehit etmek mesele değil, ama Ülkücülere hakaret etmeyeceksin. "Öldür ama hakkını yeme" diyorlar adeta…

Oysa 1980 öncesi Ülkücüleri hedef gösterip şehit ettiren de, her türlü hakareti edenlerde bunlardı.

Birlik olma, kardeş olma zamanıdır.. FETÖ'yü, PKK'yı sevindirme, onlarla aynı çizgide olmak senin vicdanını sızlatmaz mı?..

Vatansever kardeşler, hayırda ısrar etmeyin.CHP'nin değirmenine su taşımayın, kin ve öfkenizi bir tarafa bırakın, haçlılara bir bakın yeter!

Gelin Canlar, retçilere karşı, EVET'te birlik olalım...

CHP ve hayır cenahında panik giderek artıyor, CHP'nin yeni anayasa değişikliğini çarpıtması öfke çekiyor, halk ise tepkili...

CHP'nin söylediği yalanlar, devirdiği çamlar, birbiri ardından gelen gaflar vatandaşı çileden çıkarıyor, Kılıçdaroğlu ve Baykal büyük tepki çekiyor!

CHP'liler her gittikleri yerde Vatandaştan büyük tepki alıyor, bu ise CHP'nin ayarını bozdu...

Milletin güçlü iradesi, PKK'yı da, FETÖ'yü de, CHP'yi de korkutuyor! Güçlü temsil bunların vesayetini yok ediyor...

Biz yıllardır bunların Ülkücü Harekete saldırısına cevap veriyoruz, peki şu an CHP, HDP, FETÖ, Perinçek safında, yanında "Hayır"

kampanyası yürüten Meral Akşener, Sinan Oğan, Ümit Özdağ sizin bu saldırılar karşısında ne duruşunuz olmuştur.
Mesela üçünüzde FETÖ'ye yakın ilişkileri olan kişilersiniz.

Fethullah GÜLEN'in Ülkücülere yaptığı şu hakaretlere bir cevabınız oldu mu?

Akşener kimlerden cüret alıyor, 15 Temmuz kanlı darbe girişiminden aylar önce, "Temmuz'da başbakan olacağım" dedi seni kimler Başbakan yapacaktı?.

"Bizim için geçersiz" diyo soruyu kimse çıkıp Akşener'e sormazsa, o da çıkar "Akşener'e "Siz kimsiniz?" diye de mi bir soru soracak olmayacak? Ülke bu kadar mı sahipsiz?..

O soruyu kimse çıkıp Akşener'e sormazsa, o da çıkar "referandumdan yüzde yüz EVET'te çıksa geçersiz" diyerek milli iradeye meydan(!) okur!..

"Faili meçhuller" mucidi Akşener'e "Nasıl başbakan olacaktın, kimler seni Başbakan yapacaktı? diye soracak yiğit bir C. Savcısı yok mu?..

Sahi, siz kimsiniz? Milletin iradesi üstünde bir irade yoktur...Bunu sana FETÖ mü söyledi?..

Fetö sponsorlu, Alman projesi konuşmuş!
"Referandumda %100 EVET çıksa bile, meşruiyeti olmayacak"
Tam bir müptezel!
Tam bir aktris!

MHP lideri Bahçeli'nin onurlu yaklaşımı olmasaydı,yeni anayasa değişikliği için millete gidilebilir miydi?Yaşasın milliyetçilerin kardeşliği

Allah'a şükürler olsun ki, milletin ezici bir çoğunluğu EVET diyor...Geçmişte olduğu gibi, 16 Nisan'da da yine destan yazıp EVET diyecek...

PKK, DEAŞ, DHKP-C ve FETÖ'nün kökü kazınsın dedik hayır dediler, ne kadar cuntacı vesayet varsa bitsin dedik hayır dediler...

Türk gençliği bu ülke senindir, bu vatan senin namusuna zimmetlidir. Fitnenin elebaşlarına değil; istiklale, istikbale evet demelisin.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yıldönümünü hasret ve hayranlıkla kutluyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yıldönümünü hasret ve hayranlıkla kutluyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Devlet için EVET
Millet için EVET
Vatan için EVET
Birlik için EVET
Dirlik için EVET
Çocuklarım için EVET
Geleceğimiz için EVET

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum