ADALET DEĞİL İHANET YÜRÜYÜŞÜ!

15 Temmuz nöbetlerinin başlayacak olması harika bir fikir.

Türkmen Beyi emreder, tüm Türk milleti sokağa çıkar ve vatanına tekrar sahip çıkar.

Ne demişti Devlet Bahçeli:

“Eğer yeni bir darbe hazırlığında olan varsa ne gömülecek bir toprak ne de cesedinin başında duracak bir mezar taşı olacaktır!”

 Devlet Bey, bununla yetinmedi, “Gelecekleri varsa görecekleri de vardır” diyerek iç ve dış tüm vatan hainlerinin alayına meydan okudu.

O meydan okuyan, üst aklın hesaplayamadığı, öngöremediği Türkmen beyi faktörüydü.

Devlet Bey, 7 Haziran’dan sonra tüm ihanet oyunlarını bozdu. İşte ben bunun için Devlet Beyi seviyor ve destekliyorum. Devlet Beye olan sevgimiz devlettendir, onun devlet adamlığındandır.

Devlet Bey, telafisi mümkün hatalar döneminde devreye girmedi, muhalif parti kimliğiyle hareket etti. Onun o sert muhalefeti bile faydalıydı.

Ne zaman, devlet açısından hatalar, telafisi imkansız bir boyut kazandı, işte o zaman, partili kimliğini kenara koyup tarih boyunca örnek olarak gösterilecek, o devlet adamlığını gösterdi.

Başbakanlık teklifini bile elinin tersiyle itti, reddetti. “Önce partim değil ülkem gelir” diyen ve bu uğurda partisi dahil herşeyini kaybetme riskini göze alan kişiye “Devlet Bahçeli” denir, “Adam” denir.

Hiç merak etmeyin, devlet başımızda durduğu, Soylu İçişleri Bakanlığında kaldığı ve Türkmen Beyi de bu iki ismin arkasında dağ gibi durduğu sürece 7 değil 70 düvel toplanıp gelse ne yazar?

Alayına Allahın izniyle haddini bildiririz. Bu böyle biline!

“15 Temmuz Milli Diriliş Bayramı”nda tüm camiiler, işyerleri ve evler, cadde ve sokaklar bayraklarla donatılmalıdır...

15 Temmuz'u asla unutmamalı, unutturmamalı, genç nesillerimize iyi anlatmalıyız. Belgeseller, kitaplar ve broşürlerle genç beyinlere nakşetmeliyiz.

15 Temmuz Şehitlerini ve Gazi'lerini, onların "Şanlı Direnişi”ni asla unutmayacağız ve unutturmayacağız.

15 Temmuz FETÖ'cü katillerin kanlı kalkışmasıdır. Sevr'i hortlatma girişimidir. Türk'ün varlık ve bekasını yok etme operasyonudur...

O nedenle 15 Temmuz, bir “Çanakkale savunması”dır...

Millet bunların ciğerini biliyor. Kim fazla yal verse onlar için hırlarlar. Bu soysuzlara "köpek" demek bile, sadık köpeklere hakaret olur!

Bakın, Gezi kaçkını Mehmet Ali Alabora ortaya çıktı. Bu kaçak İngiliz köpeği, artist bozuntusu Alabora yeniden havlamaya başlamış. Çomarların havlaması CHP'ye siyasi rant getirmez.

Sicili bozuk CHP'nin gittiği yol Kandil'in, Pensilvanya'nın yoludur. Şehitlerimizi anmayanlar terör örgütleri için dünyayı ayağa kaldırıyor.

Adalet için geliyorsanız, yanınızdayız. İhanet için geliyorsanız, ensenizde! Adalet için geliyorlarsa, bırakın gelsinler. İhanet için geliyorlarsa, kendilerine ülke beğensinler..

Bu millet KAOS istemiyor! Adalet için geliyorsa, bırak gelsin. İhanet için geliyorsa, Malazgirt, Çanakkale, 15 Temmuz'u hatırlatın sonunu bilsin!

Ahmet Türk ve HDP’liler yürüyüşe katıldığında, Kılıçdaroğlu’nun etrafında Türk bayrağı var mıydı? Yoksa katılmanın ön şartı bu muydu? “Abidin, ihanetin resmini çizebilir misin?” diyecektim ama gerek kalmadı, fotoğrafını çekmişler.

Tüm Türk ve Türk devleti düşmanları bir arada. Bu bir darbe yürüyüşüdür, bu bir terör, kaos yürüyüşüdür. Bu bir ihanet yürüyüşüdür; İslama ve onun sancaktarı Türk’e, Türk devletine karşı…

Türk bayrağı bugün yok..Çünkü HDP-PKK katılmazdı.. Bir yerde ayet, bir yerde bayrak, bir yerde PKK, bir yerde FETÖ. Duruma göre…

Ey ülkücü geçinip Meral Akşener’in peşinden gidenler, işte Meral'iniz bunlara "Allah yardımcıları olsun" dedi. Siz de “amin” dersiniz artık.

Sen PKK ile elele, kolkola yürü, sonra şehit cenazelerinde pankartların parçalanınca artistlik yap!

Bu “atıklar”a sorumuz şu:

“CHP-FETÖ-HDPK çizgisinde yürüyen MHP kaçkınlarına biat etmiş bazı militanlar, PKK ile ortak terör eylemlerine katılır mı? Hesapta sözde Ülkücü bi Azmi Karamahmutoğlu mu ne vardı, işte bu yürüyüşü destekliyorum dedi..

Tarlaları nasıl da sürmüşler..Neyse ki millet görüyor…

Ey Türk Milleti, artık lafa hacet var mı? Ben buna darbe yürüyüşü diyordum aslında ihanet yürüyüşü demek daha doğru. Devlet-Bayrak düşmanı tüm hainler birer birer yürüyüşe katılıyor.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.