ALEVİLER VE KÜRTLER REFERANDUM KARARINI AÇIKLADI

15 Temmuz Kahraman Milletin dirilişi, 16 Nisan'da yüceliş ve yükselişi olacaktır.

Türk'ü Kürt'ü, Alevi'si
Sünni'si, Sağcısı, Solcusu hep birlikte TÜRK Milleti 'yiz. Gelin birlikte Yeni milli anayasaya EVET deyip düşmana korku verelim..

Ne yaparsanız yapın, Türkü Kürdü, iki kaderdaşı birbirine düşman edemeyeceksiniz. Türk ve Kürt feraseti tüm oyunları bozacaktır, biiznillah.

Başka Türkiye yok, göz bebeğimiz gibi Şehit diyarı Anadolu'nun dirilişini birlikte sağlayalım! Güçlü Türkiye'yi hep birlikte ihya edelim...

Toplumun her kesimi yeni anayasa değişikliğinin önemini iyi kavradı ve EVET desteği çığ gibi büyüyor, Milletin sağduyusuna şapka çıkarılır.

Alevi sivil toplum örgütleri de yeni anayasaya EVET diyeceklerini açıkladılar.

Kendilerini dünyanın merkezi sanan, koltuk verince gözyaşları dökenler, koltuk elden gidince, iş tutacak mahfil arayanları millet unutur mu?

Kaybettikleri koltuk yüzünden Erdoğan ve Bahçeli düşmanlığını kin ve nefrete dönüştüren "koltuk düşkünü" atıklara ne demeli?..

FETÖ-PKK/HDP-DEAŞ-DHKP-C-MAO'cuları- CHP'yi anladık da, vatansever olduğunu iddia edip bu ihanete alkış tutanlara ne demeli? Kan dondurucu!.

Silahlı DHKP-C'li terörist CHP üyesi çıktı...

Silah çekip,EVET'çileri öldüreceği tehditleri savuran militanın CHP'li çıkması şaşırtmadı.Böyle bir olayı bir MHP'li, ya da AKP'li yapsaydı?

Aşağılık alçaklar, hani 'hayırcılar tehdit ve baskı altındaydı?' O da kuyruklu bir yalandı...Hüsranlarına şimdiden gerekçe hazırlıyorlar..

Türkiye'ye karşı aşağılık, alçak haçlı kuşatmasını görüp, gaflet uykusundan uyanmayıp hayır diyenlere yuh olsun...

Büyük kainat münafığı deccal FETÖ ile kolkola olmak sizi cennetlik yapar mı? Vatikan'la birlik olmak size cennet kazandırır mı?..

Haçlı Batı ile aynı çizgide hayır demek sizi cenetlik yapar mı? Adamlar cinnet hali yaşıyorlar...

Bay Perinçek, Sümüklü F- Tipi FETÖ, kanlı katil PKK ile birlikte olmak seni cennetlik yapar mı?..
Yeni anayasa oylaması Maocuları bile "dindar" yaptı iyi mi?...

Haçlılar ve Türkiye 'deki uzantıları neden hayır diyorlar? Türkiye 'nin hayrına olduğu için mi hayır diyorlar, hiç akıl erdirmeyecek misin? Son çağrı!..

Ay-Yıldızlı nazlı Hilal'e EVET demeyeceksin de, neye EVET diyeceksin?..

Gün birlik günüdür, gün dayanışma günüdür, gün kardeşlik günüdür,gün diriliş günüdür, küçük ve basit hesapların kurbanı olma,pişman olursun!

"Vatan sevgisi imandandır" Vatansız millet olur mu? Allah bizi Vatansız, Bayraksız, Ezansız bırakmasın, gerisi teferruattır Unutmayalım.


Milliyetçilerle kardeş olmak istiyor musun, EVET. Milli dayanışma istiyor musun, EVET. Bir Türk dünyaya bedel diyor musun, EVET...EVET...

Huzur istiyor musun EVET. Barış istiyor musun EVET. Kalkınma ve dev eserler istiyor musun EVET. Milli Harp Sanayii istiyor musun EVET...

Bayrağı seviyor musun EVET. Vatanı seviyor musun EVET. İstikrarı seviyor musun EVET. 2023'de dünya lideri bir Türkiye istiyor musun EVET...

Yeni ve güçlü Türkiye'yi seviyor musun? EVET...EVET...Binlerce defa EVET... EVET...EVET...

Anayasa değişikliği yerli ve milli olmasaydı, Haçlı Batı, FETÖ, PKK, DEAŞ, DHKP-C ve tüm şer odaklar karşı çıkarlar mıydı? Öyle ise EVET de.

Ey Millet! Milli bir anayasa değişikliği için son viraja girdik,hangi partili olursan ol,sandığa git ve önüne gelen milli anayasaya EVET de!

Gevşemeyin, sıkı durun, 16 Nisan'a kadar uyku yok, EVET için çalışma çok olmalı.

Kahraman Milletimiz "milli anayasayı" kavramıştır, istikrarsızlığı, krizi, kaosu, koalisyonu,cuntayı tarihin çöp sepetine atmaya hazırdır.

Allah'ın izniyle, 16 Nisan'da EVET yüzde 63'ı geçecek...Millet sivil anayasa ve kendi öz yönetimine onay verecek.

Allah'a şükürler olsun ki, sağduyulu, büyük bir milletimiz var...Allah zeval vermesin...

Allah'ım! Birliğimizi, dirliğinizi, kardeşliğimizi daim eyle, genç nesillerimizi imanla şereflendir..

Allah'ım! Şehitler diyarı Cennet vatanımızı her türlü fitneden, fesattan, tuzaktan, kirli oyunlardan koru.

Allah'ım! Milletimizi Bayraksız, Vatansız, Ezansız bırakma! Diriliş nasib eyle...Şuur, izan, hidayet, akıl ver, gaflete düşürme.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.