Bu kahrolası sol kafa nasıl bir kafa.

Soros'un kiralık militanı sol kafalar, Şanlı Türk Bayrağımız gölgesinde yaşamıyorlar mı? Bu aşağılık hainlerin bayrağı hangi bayrak?

Asıl "faşist" kiralık, vatansız, bayraksız, milletin milli, manevi ve tarihi değerlerine düşman olan sol kafalardır...

"Sol" maskeli terörist, marksist hainlerin bayrağı oraç-çekiçli "kızıl" paçavradır...Türk Bayrağının asılmasından "tahrik" olmuşlar!..

Ülkücüler, "oruç tutmayanlara saldırdı" diye haber yapan satılık terör sevici medyaya ne demeli? Teröristler Bayrağımızdan "tahrik"olmuşlar.

Bunlar "solcu" filan değil, FETÖ'cü katillerin yeni maske takmış militanları olabilir? Bayraksız, vatansız hainlerden her şey beklenir...

Türk Bayrağı ve şehitlerin afişinden daha doğal ne olabilir? PKK seviciler bu tabloya mı "tahrik" olmuşlar?

Mehmetçik Şehit afişlerini yırtıp parçalayan ve Bayramızı indirmeye cür'et edenler terör sevici alçaklardır...

PKK Kürtleri ayaklandırmayı başaramadı. Batı illerini ayaklandırmaya çalışıyor. Bu akıl dış istihbarat örgütlerinin aklıdır PKK aklı değil.

Kendi ideolojilerini kendileri bitirdi.

FETÖ gittikçe halkı kaybediyordu. PKK da gittikçe Kürtleri kaybediyordu.

İşte!..FETÖ darbe girişimine giden yolun kilometre taşları bunlar.Cehenneme 15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi) giden yolların iyi taşlarla

döşenmiş halidir bu. Hala, içinizde; darbe çığırtkanlığı yapanlar da, darbe girişiminin başarısız kalmasına üzülenler de var.

kaos ortamı oluşturmada ortak bir amaç birliğine varmış durumdalar.birlikte ortalık hareketlenecek,

Gezi taraftarları Erdoğan’ı devirmek için,
PKK taraftarları Öcalan’ı serbest bıraktırmak için,

Batı illerinde Gezi eylemleri devam ettirilecek

Doğu illerinde ise PKK eylemleri, serhıldan koduyla devam edecekler

Derin güçlerin Erdoğan’sız bir Türkiye planı PKK üzerinden gerçekleştirilmeye çalışılacaklar..mit..

atıda Gezi Doğuda Serhıldan; Hedef Erdoğan

bütün terör örgütleri (PKK, TKP/ML, THKP-C/MLSPB, MKP, TKEP-LENİNİST, TİKB, DKP, DEVRİMCİ KARARGAH ve MLKP.) bir araya getirildi.

Aralarında bir iş bölümü yapıldı. Hangi örgütün hangi illerde eylem yapacağı, üst akıl tarafından kendilerine iletildi.


"Şark mes'elesi" nedir bilir misiniz? Türkleri Orta Asya bozkırlarına sürmenin adıdır...

Haçlı Batı,"Anadolu, Doğu Roma'nın tapulu mülküdür, Türkler işgalcidir,bu topraklardan atılmasının adı da "Şark mes'elesidir"diyor, anlayın!

Büyük Selçuklu ve Osmanlı'nın yıkılmasının adı da "Şark mes'elesi" dir. Yakın tarihimizdeki çok önemli olayların adı da "Şark Mes'elesi"dir!

Tüm vesayetlerin baş sebebi de, siyasi kaos ve krizlerin de, İMF ve faiz lobi sömürüsünün de, asli sebebi "Şark mes'elesi" dir. Unutmayalım!

Gezi hainleri de isyanı da, 7 Şubat MİT ve 17-25 Aralık FETÖ kirli ve sinsi operasyonu da "Şark mes'elesi" nin devamıdır. Resmi doğru okumalıyız..

En kanlı "Şark mes'elesi" alçaklığının son kalkışması 15 Temmuz FETÖ kanlı katil işgal planıdır. Sevr'in hortlatılması hain tezgahıdır...

Kahpe terör örgütleri, ASALA'da, PKK'da,DEAŞ'da, DHKP-C'de, FETÖ'de, Türkiye'ye alçakça yöneltilen bir "Şark mes'elesi"kanlı oprerasyonudur!

"Şark mes'elesi" Alp Arslan Gazi'in 26 Ağustos 1071 Malazgirt Meydan Savaşı'yla Anadolu kapılarının Müslüman -Türk'e açılmasıyla başladı...

"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır!"Biz bu topraklara milyonlarca şehit verdik,bedel ödedik!

Sümerler'den bu yana bu topraklar bizim topraklarımızdır."Şark mes'elesi"bir haçlı uydurmasıdır, hiç bir tarihi değeri yok,mülk ALLAH'ındır!

Yürümezsek Hak yolda, Erimezsek Hak yolda,
Çürümezsek Hak yolda, Gök Girsin, Kızıl Çıksın.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.