Bunları iyi analiz etmemiz gerekiyor.

Şırnak Şenoba'da helikopter düşmesi sonucu 13 askerimiz şehit olmuştur.
Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.

Allah'ım kahraman şehitlerimize rahmet eyle, Türk Milleti'nin başı sağ olsun...

Bu vatan için, bu Bayrak için, bu Ezan için bir ölür, bin diriliriz. 80 milyon Türk Milletin duaları ve desteği Mehmetçiklerle beraberdir...

Terörist vatan hainlerinin kökü tümden kazınacaktır. Tek ocak kalıncaya kadar mücadelemiz devam edecektir...Allah bizimle beraberdir...

MHP lideri Bahçeli, kanlı katil FETÖ ve PKK'ya açtı ağzını, yumdu gözünü, verdi veriştirdi...

Teröre destek verenlere "Şerefsizler" dedi. Bahçeli, grupta yine tarihi konuşmalardan birini daha yaptı. Bahçeli 'milli duruşa' devam etti..

Aşağılık tetikçi terörist medya, terörist militanları o kadar cilalıyor ki, zavallı eyyamcı gençlere cazip kılıyor...

Darbe girişiminin; sivil (FETÖ) ayağı VAR, siyasi (AK Parti, CHP, HDP, BBP, SP,...) ayağı YOK.

Çünkü; sivil ayağı da, siyasi ayağı da, darbeyi planlayan (FETÖ) hareketin kendisidir.

15 Temmuz FETÖ (Harakiri Çetesi) darbesinin siyasi ayağı belki de hiçbir zaman öğrenilemeyecek. Darbe girişimini siviller yaptı/yaptırdı.

Siviller, darbe girişimini askerlere yaptırdı. Bu bir sivil-asker darbe girişimi aynı zamanda.

Darbe girişiminde birkaç grubun (bazı Kemalistler, NATOCU subaylar,…) birlikte hareket ettiği de net bir şekilde görülüyor.

Ama ana grup, FETÖ grubu. Bu gerçek, beyinsiz olmayanlar için, açık ve net bir şekilde ortadadır.

Fetö'cü katillerin tezgahladığı, tetikçi terör sevici medyanın da kışkırttığı Gezi aşağılık kalkışması, Türkiye 'ye 300 milyar lira zarar açtı...

Terör sevici Baron Doğan medyasının "cici kız, kırmızı fularlı kız" diye cilaladığı terörist kız dağdaki terörist çıktı

"Kırmızı fularlı kız" diye Baron Doğan'ın kalemşörleri, Karayılan'ın sağ kolu, Gezi teröristini böyle cilalamıştı!

Batı'da DEAŞ'ı öven bir gazete, ya da gazeteciye ne yapılır? Bizde ise FETÖ, PKK gibi kanlı katilleri övenlere "gazeteci" deniyor, alçakça..

Terörü öven gazeteye 'gazete', terörü öven gazeteciye de 'gazeteci' diyen bir ülke, Türkiye'den başka bir dünya ülke daha var mı acaba?

Sosyal medyada terörü övenlere hukuki bir yaptırım olmaz mı?

CHP kafasından Millete ne hayır gelir? CHP, millet için "Milli felaket" haline gelmiştir...Her türlü melaneti kaldır, altından CHP çıkıyor..

Cemaat dediğin, Hacı Bayram Veli, Hacı Bektaş-i Veli, Şeyh Edebeli, İbn'ül Arabi gibi cemaat olur, haçlı ajanı şarlatanlardan cemaat olmaz!.

Bu paçavra, yıllarca 40 yıl şapka sallayarak halkı uyutan,darbe olacakken şapkasını alıp kaçan S. Demirel'e "nurlu Demirel"diye tempo tuttu!

Bu "cemaat" maskeli şartlatanlar, yıllarca Said Nursi'yi "ticaret metaı" olarak kullandılar, büyük "rant" lar sağlayıp istismar ettiler...

FETÖ' nün itlerine hak ettikleri tokat vurulmaz ise, oyunlar oynamaya devam edecekler. Canları yanmaz ise canımızı yakmaya devam edecekler!

Davası Türk -devlet-vatan-millet olan kardeşlerim önce hepimizin gayet sakin,vakur ve reisimizden emin olarak hareket etmemiz gerekiyor.

Kanser'in vücudu sardığı gibi devletin her yerini sarmışlar. Bu hastalıklı haşhaşi yapının kısa bir sürede temizlenmesini bekliyoruz.

Arkadaşlar sabırlı olmalıyız. Sabırlı olurken dikkatli ve devletimizin yanında olmalıyız.

Bunları iyi analiz etmemiz gerekiyor.

Hepimiz hafızalarımızı tazeleyelim; Bu yapı 12 Eylül darbesinde, 28 Şubat darbesinde hep güçlenerek, daha gürleşerek devam etmedi mi?

Bu düşmanın kim olduğunu, neye hizmet ettiğini bilmezsek zaafiyete uğrarız.

Şunu unutmayalım; Karşımızda küresel bir dünya düzeni kurmak için her şeyi-herkesi kendine hizmetkar yapmak isteyen çok sinsi düşman var.

unu hiç unutmayalım; karşımızda uluslararası, siyonizme hizmet için adanmış, bu yolda vatan namus demeden satan bir yılan sürüsü var.

Karşımızdaki düşmanın sadece FETÖ dediğimiz vatansız bir it olduğunu varsayarak hareket etmeye kalkarsak yanılırız-yanlış yaparız.

Siyonist, küresel, legal görünümlü illegal bir örgütle karşı karşıya olduğumuzu başından düşünerek aklı selim hareket etmemiz gerekiyor.

1959 yılından başlayan ve 1965 yılından bu yana üst aklın emrine amade hizmete başlayan bir terörist ile mücadele ediyoruz.

FETÖ Böyle bir yapının ilkokul mezunu bir hocanın kendi akıl ve insiyatifiyle buralara gelemeyeceğini hepimizin biliyor olması gerekiyor.

15 Temmuzdaki FETÖ’cü kalkışmaya karışan kim varsa, ismi, unvanı, sıfatı ve mevkisi ne olursa olsun hesap vermeli ve bedelini ödemelidir.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.