DOĞRULAR AKLIN DAYANAĞI İNSANLIĞIN ŞEREFİDİR

Sayın Genel Başkanım, devşirmelere ve kendisini dahi memleketinden seçtiremeyen yetersizlere Şehitler partisinin teslim edilemeyeceğini açık ve net bir ifadeyle izah etmek isterim .

Meral Hanım ve Sinan Oğan genel başkan Aday Adayları. Bizimle birlikte gözüken bu Aday Adayları birlikteliği Milletvekilliği süresi kadardır.

Yıllarını bu mukaddes davaya hizmette geçirmiş milyonlarca Ülkücü ;Bu davanın fikri akışında sözü Türkmen beyimiz Devlet Bahçeli 'nindir .

Sayın Genel Başkanımızın T.C.Devletimizin bekası için Türkiyemizin İsimli veya isimsiz kahramanlarından aldığı stratejiler gereği gösterdiği milli duruşunu da takdir etmemek kendimizi inkar olur.

Bu iddianın sahipleri %12 oy almış MHP'nin tabanına Genel Başkan'ı olmak istememek kabul etmemek gibi düşünceler hakimden Genel Başkan'ı olmak istemediklerini %30 oyla taşıyıp MHP'nin %12 oy larının üzerine taban kurmaya çalışıyorlar.%12 oyu beğenmeyenler Yeni Parti kursunlar onunla beraber %30 oyla gitsinler iktidar olsunlar.

Ancak bu mukaddes yolda küskünler ve kırgınlar yumağının sürekli büyümesi hepsi de büyük doğmuş bu Türklük davamıza zarar vermeye çalışmamaktadırlar.

Her ne olursa olsun bizler bu davamızın yılmaz bekçileri olarak bir başka mecraya akmayız.Bu dava bizim süresi ebediyete kadar sürecek olan Türklük ve insanlığa hizmet davasıdır.

Sayın Genel Başkanım ; Düşmanın Türk'ün genleriyle uğraştığı bu kritik süreçte görev yapıyorsunuz bu uzun görev sürenizin de size inanıyoruz.

Hem avam hem de havası temsil eden toplumumuzun büyük kesiminde " Devlet beyle bu dava bu kadar artık değişmeli " düşüncesi hakim olduğunu için ve bu imajı yok etmek için Ülkücüler hep sizinle olacaktır.

Ülkücü camiamızda bu Tuttuğunuz bu nöbeti bizler iyi tutulmuş bir nöbet süresi olarak tanımlayamak için mücadelemiz devam edecektir.

Türkiye'de bu büyük doğmuş davanın bu Genel başkan Aday Adaylarıyla değişimin olmasını isteyip Genel Başkanlığa Aday Adaylığına talip olanların mutlaka bir araya gelip Türkmen beyimizin etrafında hale olup birlikte hareket etmeleri gerektiğini de hatırlatmış olalım.

Aksi yine hüsran olur diye düşünüyorum . Allah kararlarınızı kolaylaştırsın ve İnşallah hayırlı sonlara ulaştırsın.

Deniz özkök

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.