FETÖ darbesi başarılı olsaydı...

FETÖ'nün cuntacı generalleri mahkemeye böyle getirildiler. Hain satılmış Fetullah ve itleri dine, devlete, vatana ve millete ihanet eden Fetullahçı terör örgütünün tüm itlerinin şah damarını kesmek bu aziz devlete farz olmuştur...

Aziz Milletimiz emin olsun ki Fetullahçı terör örgütünün tüm teröristleri bedelini acı bir şekilde ödeyecektir. Sondan başa kadar... Vatana ve millete karşı yapılan bu düşmanlığın bedelini FETÖ’ye sormak devletimizin boynunun borcudur…

Bu dine, vatana, millete düşman FETÖ’nün üyeleri bu millete ihanet etmekten geri durmamaktadır... Şerefsiz darbecilere acıyorsunuz öyle değil mi? Darbe olsaydı ne olurdu? En azından 500 bin kişi ölürdü, güzel Türkiye'm tam Suriye gibi olurdu.

FETÖ'cü cuntacı katil “Yurtta Sulh”çü kahpeler yargıda hesap veriyorlar... Keşke idam edilebilselerdi... 15 Temmuz katil FETÖ cuntasının kalkışmasında, 249 şehit, 2 bin 193 gazi yiğitçe, kahramanca direndi ve cuntacılar püskürtüldü... 15 Temmuz FETÖ cuntası, gavurların Türkiye'de Sevr kuşatmasının aynısına kalkıştılar. Kahraman Türk Milleti o hain kuşatmayı da püskürttü!

Allah muhafaza, eğer 15 Temmuz FETÖ hain kalkışması başarılı olsaydı, Sevr yürürlüğe konacak, Türkiye bir baştan bir başa işgal edilecekti. Cuntanın kökü, kısa, orta ve uzun vadeli, sosyal, kültürel, askeri, milli ve yerli köklü tedbirlerle kazınabilir, aksi halde, cunta hortlar!

Cumhuriyet tarihinde ilk cunta, 27 Mayıs 1960'da başladı, 12 Mart 1970, 12 Eylül 1980, 28 Şubat 1997, 27 Nisan ve 15 Temmuz 2016 ile sürdü.

CHP tarih boyu cuntacıların kuluçka makinası oldu. Darbelerden siyasi rant sağladı, solcu militanları yetiştirip cuntaya bataklık hazırladı!

Ayıca eğitim sistemi "milli müfredattan" uzaktır. Ne hikmetse köklü milli müfredat ilkokuldan üniversiteye uygulanamadı, kangren devam ediyor... Eğitimin adını "milli" koyduk, uyutulduk, avutulduk, yerli ve milli müfredatı cesurca ortaya koyamadık. Gençlik çoğunlukla "eyyamcı" oldu... Sokağa çıkın, 100 gence "milli ve manevi" bir soru sorun, yüzde 90'ı çuvallayacaktır.

Bu dram tesadüfi olabilir mi? Bu korkunç bir projedir! Asla ümitsiz değilim,15 Temmuz "Şanlı direniş destanı" çoğunlukla genç yiğitlerin destanıdır. "Asım'ın nesli" geliyor, ancak yeterli değildir.

Vatan millet selameti için biz hep burada olduk ve olacağız. FETÖ ve hainlerle mücadele için hep OKCULAR TEPESİ'nde kalacağız! İnşallah kimsenin adamı olmadık. Kimseden rant sağlamadık. Kimseyle pazarlığa oturmadık. Doğru bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz. FETÖ'ye 7 yıl önce biz terörist derken birileri hoca efendi deyip bize Fitneci diyorlardı. Şimdi yazacağız, Fitneci olacağız. O yüzden Susalım!

Bürokrasi ve siyasette büyük operasyonlar başlıyor. FETÖ ile iş tutan, yol giden ve kopamayan bukalemunlar için yolun sonu geldi. Sokakta FETÖ - PKK - DHKP-C terör örgütleri var, milleti provoke etmek için bunlar çıkar. Sen çıkma ! Devlete baş kaldıranın başı ezilir.

Türkiye’ye pusu kuran, Türk milletine ömür ve kefen biçen bütün alçaklardan sonuna kadar alacağımız vardır, Bozkurt’un da töresi ortadadır. Çok şükür ülküsünü namus bilmiş şeref timsali ülküdaşlarım, hain ve hasmane tuzakları iman ve dayanışma ruhuyla etkisiz hale getirmişlerdir.

Biz milletin yanında, Hakk’ın yolundayız. Biz Müslüman Türk milletinin çelikten iradesiyiz.

TEBRİK

MHP'de Demokrasi Şöleni

41 İl Kongremiz aynı gün, aynı saatte yapıldı, 41 kere Maşallah! Dün yapılan MHP’de 41 İlde İlBaşkanlığı seçimi olmuştur, başkan seçilen başkanlarımızı ayrı ayrı kutlar, görevlerinde başarılar dilerim. Allahım yardımcısı olsun; Türkmen Beyimiz verdiği her sözü yerine getirir ve gökte dalgalanan Türk bayrağını asla yere indirmeye kimsenin gücü yetmez!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.