Fetöcüler hangi siyasi partiyi rehin aldı

AB ve NATO yetkilileri, 16 Nisan tarihi referandumu kabullendi de, ana muhalefet CHP bir türlü içine sindirip kabullenemedi.

16 Nisan yeni anayasa tarihi referandumundan sonra AB ve NATO TR hakkında şaşırtıcı, olumlu açıklamalar geliyor.

YSK referandum resmi sonuçları açıkladıktan sonra, AB ve NATO yetkililerinden Türkiye ile itiraf gibi olumlu açıklamalar gelmeye başladı.

Bu ülkede, 15 Temmuz FETÖ kanlı cunta kalkışmasına "senaryo" diyen alçaklar var.

15 Temmuz FETÖ kanlı katil kalkışmasını sulandırmak isyeten satılık hainler, 249 şehit, 2.193 Gazi var, bu nasıl bir aşağılık mantık böyle?

Asker kılığına girmiş FETÖ katillerine "mağdur" diyen bir ana muhalefet olunca, ona inanan bir sürü sığır sürüsü var bu ülkede.

15 Temmuz FETÖ kanlı katil kalkışması "tiyatro" ise, neden ATM'lere koştunuz, neden AVM kuyruğa girip gıda depoladınız?İki yüzlü sahtekarlar

Sokaklarda halkı ezen tanklar, millete mermi yağdıran uçak ve helikopterler, bombalanan TBMM, Ank. Emniyet Müdürlüğü, Özel Kuvvet binaları!

FETÖ cunta iddianamelerinde ortaya dökülen kanlı çarpışma görüntüleri neyin nesi? Cuntacı katillerin yaptığı itiraflar ne olacak?

Masonik yapılanmaya benzeyen münafık FETÖ çetesi, tam 40 yıl milletin kanını kene gibi emdi. Milletin sırtından 150 milyar dolar çaldılar.

CHP, Türkiye'yi daha kimbilir nerelere şikayet edecekler, bu akıl FETÖ aklı...FETÖ CHP'yi rehin aldı..

CHP, Türkiye'de hukuk tokatı yedi, yetmedi şimdi, de utanmadan BM ve AİHM'ne gidiyor. Gelecek seçimde bunun hesabının millet CHP'den sorar!

CHP halkın milli iradesini yok sayma hastalığından kendisini kurtaramadı...CHP milli iradeyi içine sindirmekten güçlük çekiyor.

Bakalım bu şaşkınlık ve jurnalleme olayı, CHP'yi hizip kavgalarından kurtaracak mı? Hizip isyanını durdurabilecek mi?.

CHP, yerli ve milli düşünceye kapılarını sıkı sıkıya kapattığı gibi, milletin milli değerleriyle savaştı. Halk CHP'ye lanet etti! Haksız mı?

CHP tetikçisi köşe kalemşörleri bile CHP'yi suçlayıp "Guguk kuşu" benzetmesi yaptı? "Guguk kuşu" nasıl hain bir kuş olduğunu araştırın.

CHP, çıkıp haçlı Batı'ya "Türkiye düşmanı PKK, FETÖ kaçak vatan hainlerine neden yardım ve yataklık ediyorsunuz" dedi mi?

CHP'ye Türkiye'yi haçlı Batı'ya jurnalleme aklını KK'na FETÖ mü veriyor? FETÖ o lobilere himmet paralarını rüşveti olarak mı dağıtıyor?.

CHP, milli irade hazımsızlığının başını çekmekte, kızıl maskeli militanlarını sokağa çağırmaktadır. Ey CHP, Millet devleti sokakta bulmadı.

16 Nisan seçimi resmi kesin sunucunu YSK Başkanı Sadi Güven açıkladı: EVET : yüzde 51.41 - Hayır : yüzde 48.59

Bu millet provokasyona asla gelmeyecek, terörden medet uman hainlerin değirmenine su taşımayacaktır...Soros'pu çocuklarına dikkat!

1 Mayıs'ta terör olayları çıkarsa, bu kanlı terör olaylarının baş sorumlusu ana muhalefet CHP'dir. CHP alttan alta kaosa benzin taşıyor!

Türkiye'nin milli birliğini,milli güvenliğini, beraberliğini, kardeşliğini tahrik edip bozmaya kalkmak kimsenin hakkı da, haddi de değildir.

Allah'ım! Türkiye'yi ve Türk Milleti'ni her türlü felaketlerden, belalardan, fitne ve fesattan koru.

Unutmayalım, gördüğümüz rüya Türkçe’dir, ülkülerimiz Türkçe’dir, ülkemiz Türkiye’dir, hepimizin umut ve ufuk sancağı ise Türk milletidir.

Biz milletin yanında, Hakk’ın yolundayız.
Biz Müslüman Türk milletinin çelikten iradesiyiz.

Milliyetçi Hareket Partisi bahis konusu vatan ve millet olduğunda fedakarlıkta sınır ve eşik tanımayan bir inanmışlığa sahiptir.

Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in her aziz evladı kutlu değer ve ülküleri uğruna mücadelesini sürdürecektir.

HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİDİR

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum