FETÖ’NÜN SON UMUDU AKŞENER’E KALDI

Akşener, FETÖ'nün katil "Yurtta Sulh konseyi"nin adını "Merkez Demokrat Parti" olarak değiştirdi.

Millet asla prim vermeyecektir... Aşağılık FETÖ'nün ayak bastığı yerde ot bitmez, Akşener'in partisi de fiyaskoyla sonuçlanacak...

Başbuğ, Meral-Ümit-Koray gibilerin türeyeceğini bildiği için o zaman da söylemiş: "Ülkücü MHP'de olur."

Beyler, Başbuğumuzun ifade ettiği ölümcül/yıkıcı olan hastalıktan kurtulun, MHP'ye yakışır olun ya da DEFOLUN!

Bu Koray Aydın'ı niye bu kadar abarttınız anlamadım! Çapı, özgül ağırlığı nedir? Yüzde sıfır bilmem kaç alacak bi yere de girmiş üstelik…

İyi ki yoksun Meral Akşener, iyi ki yoksun Koray Aydın, iyi ki yoksun Ümit Özdağ!

İyi ki biz Ülkücüler varız! MHP hainlerden temizlendi.

“Cemaatin Meral Akşener'i desteklediği kesin" diyen Koray Aydın, şimdi Meral Akşener'i cumhurbaşkanı adayı ilan ediyor. Önce, 'Akşener'i FETÖ destekliyor' diyor, sonra Akşener'e katılıyor.

Bugün de “2019'da Cumhurbaşkanı adayımız Akşener olacak” diye ötüyor!

Galiba bu da FETÖ’den “omurgasızlık eğitimi” alıp FETÖ'nün MHP'yi bölme organizasyonuna Koray Aydın'da katılmış!

Omurgasız bir başlangıç değil, omurgasız bir bitiş! Memleketin gariban çocukları devlet-millet sevdasıyla yanıp tutuşurken, "ruhları satılık hainler" Ülkücülerin ekmeğini yiyip ihanet ettiler.

FETÖ leydisi Akşener üzerine yapıştırılan "Ülkücülük" yaftası, Yahudi dükkanına asılmış "Besmele" levhasına benziyor, onlara inanmak ahmaklıktır!

FETÖ, su katılmamış bir Türk, Türkiye ve İslam düşmanı barbar bir çetedir. Ederi bir dolar olan FETÖ, insanlığın utanç vesikasıdır.

Yeni Parti kuracaklar dediğimiz zaman bize yalan söylüyorsunuz, iftira atıyorsunuz diyen Akşener ve trolleri söyleyin şimdi yalancı kimmiş?

MHP ve diğer parti atıkları,"koltuk kapabilir miyiz" hedefiyle, Kılıçdaroğlu’ndan umut kesilince, şimdi de FETÖ leydisi Akşener'i şişirecekler. Bu atıkların tek "davası" da, "nöbeti" de vekillik koltuğu, gerisi hikaye...

Plan bozuldu… Bahçeli'yi devirip MHP'yi ele geçirecekler ve CHP- PKK/HDP'nin kuyruğuna takılıp bakanlık koltuğu kapacaklardı, olmadı...

Türkiye 'de Akşener'in girip çıkmadığı parti kaldı mı? FETÖ önerdi, onu Çiller, İçişleri Bakanı yaptı ve faili meçhul cinayetlerin mucidi oldu.

Plan sinsi. FETÖ şimdi de Akşener ve diğer parti atıklarıyla MHP ve Ülkücülere "fitne" sokacaklar. Ülkücüler beyinsiz mi, asla yemezler...

Akşener’in 15 Temmuz darbesinden haberi vardı. Akşener 15 Temmuz darbesine karşı çıkmadı. Akşener o gece neredeydi, ne yaptı? Hodri meydan, Akşener'i paraşütle siyasete sokan, onu bakan yapan son dönemde de onu alternatif haline getirmeye çalışan FETÖ’dür.

Akşener'in başında bulunduğu siyasi hareket, baştan sona bir Gladyo/FETÖ projesidir. Bu hareket, Gladyo ve FETÖ’nün son umududur. FETÖ’cülerin tek umudu Akşener.

Yurt içi ve yurt dışındaki tüm FETÖ’cüler son bir umutla Akşener’e destek veriyor, hem de ölümüne.

MHP'den bahsederken göğsünüzü gerin! MHP’den bahsederken sesiniz gür çıksın! MHP'den bahsederken gurur duyun! MHP onurun kendisidir!

Varlığın güç ve güven veriyor; ömrünü vatanına ve milletine adamış yiğit adam, Türkmen beyi, liderimiz, Türk milletinin Lideri adın gibi Devlet’sin Türkmen beyi.

Türk milleti ve devletinin bekasını korumak için ödediğin bedelleri, yaptığın hizmetleri asla unutmayacağız.

Bir milletin şerefi ve haysiyeti, ortak değerler üzerinde yükselen milli birliği ve kardeşliğidir.

Vatan; okunan ilk ezandan, verilen son salaya kadar aldığımız nefes, yediğimiz helal lokma, sımsıcak ana kucağı, milli namusun simgesidir.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.